Петиция за искане на ремонт на тротоарите на София

Петиция за искане на ремонт на тротоарите на София / Съобщения / Отговор на Петицията за ремонт на тротоарите в София / Коментари


Гост

#1

2019-03-12 11:26

Благодарим Ви Петя за усилията! Къде можем да прочетем тротоарите към кои улици са залегнали в графика за ремонт?

Гост

#2 тротоарите

2019-03-12 11:27

Благодаря за информацията! Дано тази програма, колкото и скромна да е, наистина се осъществи! Нека не забравяме обаче, че в София има не само централни градски части. Кога ще се ремонтират тротоарите в останалите квартали?


Гост

#3

2019-03-12 11:33

Благодаря Ви най-сърдечно за усилията и пожертваното време, а сигурно и немалко нерви. Високо отценявам гражданската Ви ангажираност. Бъдете здрава! С уважение и благодарност Асен Тошев Оперен певец
Мианмар

#4

2019-03-12 11:42

Благодаря Ви и приканвам всички взели участие в подписката - да запомним, че заедно наистина можем! Да си повярваме - можем да променим много неща около себе си!

Д. Стефанова

#5

2019-03-12 11:48

Благодаря ви за информацията и действията ви. Но, ако е възможно да публикувате информация за местата където се предвиждат ремонтните действия. И ако е възможно да се организира комисия или нещо подобно за проследяване как се извършват тези ремонти, имам предвид от нас гражданите и да се вземат навреме мерки. Злополучен пример е ремонтът на ул. Граф Игнатиев и злополуките с хора от перките на акулите покрай трамвайната линия. Не бива да се допуска повече такива грешки и контрол на контрола. Браво за иниацитивата ви и пожелавам да бъдете здрава и все така активна.

 


Гост

#6

2019-03-12 11:50

Г -жо Bance, Приемете моите поздравления и моето възхищение към Вас. То е заради волята и енергията,която имате,както и за гражданска Ви позиция (нека да не звучи изтъркано,когато е факт). Дано това, което правите бъде заразително и поучително за нас,които просто Ви подкрепихме. С уважение:Любомира Папаянули

Гост

#7

2019-03-12 12:50

Трагичното състояние на тротоарите е очевидно и неоспоримо. Чувал съм и коментари на мои приятели, чужденци, по този повод. Дано има пари и воля да се направи ремонт! Във всеки случай повдигането на темата е необходимо.

Гост

#8

2019-03-12 13:30

Прекрасно,благодаря за усилията! Но не става дума само за централните а най-вече кварталните. Там е истинска разруха,пример квартал -Изток.

Гост

#9

2019-03-12 13:37

В момента съм в София и имам неудоволствието да наблюдавам как се работи по Гр. Игнатиев. За пореден път оставам с впечатлението, че тази работа е поверена в ръцете на хора без нужната квалификация. Многобройните капаци на шахти (невероятно многобройни) затрудняват допълнително немотивираните работници. Проблемът е по-комплексен, отколкото изглежда на пръв поглед. Ниско заплащане, ниска квалификация и мотивация не могат да бъдат основа за "европеизация" на Софийските тротоари. Г. Гаврилова

Гост

#10

2019-03-12 14:33

Хиляди благодарности на г-жа Нели Пинтева-Банс и на всички участници в подписката! Дано се увенчае с успех за доброто на София и софиянци!

Гост

#11 Тротоарите в София

2019-03-12 21:11

Не знаех към кого, или към коя институция да се обърна относно състоянието на тротоарите в Лозенец, София. Преди години коварна плочка на ул. Бисер беше причината да си изкълча рамото. Не съдих общината и си понесох и болката, и разходите за ортеза. Преди два месеца подобно нещо ми се случи и на ул. Крум Попов. Нараних дясното си бедро и лявата ръка. И отново се справих сама. Смятах да се обърна към "Господари на ефира", но тях пък ги закриха. Щях да им предложа да заснемат всички улици на "престижния квартал", който е в ужасяващо състояние. По-голямата част от тротоарите са с вековен разкъртен бетон, а тези, които са с плочки, са опасни - на бабуни, полуизвадени. А за хигиената да не говорим! Улиците са зарити с боклук, дори пред големи фирми и заведения. Не знам как е поделена отговорността, но хаосът в квартала е тотален! Дано можете да помогнете!

Димитрова, Лозенец


Гост

#12

2019-03-13 07:11

Благодаря и успех в усилията Ви! Ако имате нужда от подкрепа може да разчитате .Сърдечен поздрав.

 

Джоана

#13

2019-03-13 07:19

Благодаря за информацията. Желая ви здраве и успех във всяко начинание. Проблемът е, че и новите тротоари се правят некачествено. Плочките на  тротоара на ул. Евлоги Георгиев (в отсечката между Милин камък и Крум Попов), който беше основно ремонтиран през 2014 вече са изронени. Отчайващо е. Трябва да се борим, докога така


Гост

#14

2019-03-13 13:13

Моля, поинтересувайте се колко са жертвите на некачествените настилки и с чии пари се изплащат обезщетенията на хората осъдили Фандъкова за причинелите вреди, болки и страдания. Не е ли време, финансовите последици да са конкретно виновните лица, а не от прихода на общината? С уважение, Силвия Димова (инж. със счупено рамо на две места и обезщетена след 1,5г дела)

Гост

#15

2019-03-15 07:29

Благодарим!
Весела Радева
Гост

#16

2019-03-15 14:39

здравейте! Изпратила съм 2 жалби до община Красно село за окаяното състояние на тротоар по улица Йоаким Кърчовски в близост до новия парк Възраждане. Отговорът и на двете беше : НЯМА ПАРИ


Гост

#17

2019-03-17 18:28

Браво Нели! Поздравявам те!