ИСКАМЕ DILWALE В БЪЛГАРСКО КИНО

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ИСКАМЕ DILWALE В БЪЛГАРСКО КИНО


Гост

#1

2015-11-09 13:00

Когато за първи път гледах филм от Боливуд на голям екран беше по време на фестивала Namaste Bukgaria преди няколко години ,чувството беше прекрасно.
Тази година пък имах възможността да видя и да наблюдавам снимките на един очакван филм с участието на най добрите актьори от Боливуд.
Подписвам се в тази петиция за да бъде щастието ми докрай пълно.
Ние живеем за Дилвале на кино екран в България София.

Гост

#2

2015-11-09 14:57

Аз съм фен на Шарукх, как няма да подпиша петицията.

Гост

#3

2015-11-09 15:02

С нетърпение чакам трейлъра, вече 12 часа!


Гост

#4

2015-11-09 17:06

Обичам Шарук Кхан и съм един от стотиците български фенове, чиято мечта е да гледат негов филм на голям екран. Това ще бъде неповторимо и единствено по рода си преживяване за всички, които милеят за индийското кино, за всички нас, които с трепет очаквахме пристигането на Шарук и целия екип на Dilwale на родна земя, бяхме на снимачната площадка, изпитахме разнокалибрени емоции и бленуваме да гледаме тази магия на кино! Няма невъзможни неща! Ние, почитателите, го заслужаваме! Нека имаме възможност да видим Dilwale в българско кино!

Гост

#5

2015-11-09 17:33

Iskame dilwale v balgarsko kino

Гост

#6

2015-11-09 17:53

Защото много харесвам Индийските филми ,особено с участието на Шарукх Кхан

Гост

#7

2015-11-09 18:11

Определено смятам, че си заслужава и от няколко години искрено мечтая индийското кино да навлезе по-активно и широко в България. В излъчването от Боливуд има нещо, което е тънко и пренася прекрасна магия от Изтока! На нас българите ни трябват всички цветя на Земята! :) Ще се радвам петицията да получи активна обществена подкрепа, че и с продължение!

Гост

#8

2015-11-09 19:25

Обичам Шарук и Каджол, обичам Боливуд! Мечта ми е да гледам индийски филм на кино, още повече този, който е с любимите ми актьори и е сниман значително в България! :)))

Гост

#9

2015-11-10 08:09

Ще бъде неправилно, ако филм сниман в България не бъде излъчен по нашите кина.

Гост

#10

2015-11-10 09:13

Много искам да гледам филм с най- любимите ми актьори ,още повече сниман в БГ.Гледала съм много индийски филми,почти всички с Шах Рук и Кажол, и много ,много с други известни актьори.Индийските филми са много смислени ,сериалите също са много интресни.Прости обичам индийското кино.


Гост

#11

2015-11-10 14:19

Защото много хора се интересуват и вълнуват от филмовото изкуство на Индия и заслужават да изживеят удоволствието да се насладят на този филм на голям екран. Не по-малко важно е нивото на актьорския състав, както и това, че част от снимките са правени в България. Струва си, нали?

Гост

#12

2015-11-11 08:42

Смятам, че е редно да се закупи този филм. Доколкото знам всички снимани в България филми се прожектират по нашите кина.

Гост

#13

2015-11-12 12:09

Това е филм, който не просто има претенциите, но и вече направи България популярна в Индия, а защо не и по целия свят. Подобен филм трябва да бъде прожектиран в България, за българите, за феновете. Да проправи път на индийските филми в българските кина отново. Затова искрено се надявам петицията да постигне целта си.


Гост

#14

2015-11-12 16:30

"Dilwale" е филм, който заслужава поне една прожекция в българско кино! Причините са много, но ето някои от тях: участват две от най-големите звезди в Боливуд - Шарук Кхан и Каджол, които са обичани не само в Индия, но и имат безброй фенове и в България; част от филма бе заснет в нашата страна - какъв по-хубав жест от този към екипа, от това да получи прожекция в нашите кина; феновете на хинди филмите ще бъдем повече от щастливи да видим "Dilwale" на голям екран и да се насладим на перфектната актьорска игра, историята и музиката (които от трейлъра подсказват, че ще е уникален). Надявам се, че желанието ни ще бъде удовлетворено! :)


Гост

#15 Re:

2015-11-13 12:30

#14: -  

Само да допълня, че би било хубаво да има по една прожекция не само в София , но и в по-големите градове поне. Надали всички бихме могли да отидем специално в София , когато настъпи момента. Все пак и един път в София би било някакво начало!


Гост

#16

2015-11-13 12:37

Ако човек попадне на точния индийски филм,след това, ще иска да гледа още,и още,и още .....Първо ,ще търси филмите с актьора от първия си филм,след това филми с главната актриса и т.н. и т.н.Мнооого са интресни,завладяващи за романтика да не говорим.Дори да нямат една сцена с целувки ,а за по- еротични сцени и дума да не става,химията и прегръдката м/у момчето и момичето ти доставят много по- голямо удоволствие.Сериалите съм гледала с часове,по сред нощ,до сутринта и то дни наред.Сигурна съм ,че има много други л...ди,като мен

Ramona Khan

#17

2015-11-14 15:13

"Dilwale" е филм, който заслужава поне една прожекция в българско кино! Причините са много, но ето някои от тях: участват две от най-големите звезди в Боливуд - Шарук Кхан и Каджол, които са обичани не само в Индия, но и имат безброй фенове и в България; част от филма бе заснет в нашата страна - какъв по-хубав жест от този към екипа, от това да получи прожекция в нашите кина; феновете на хинди филмите ще бъдем повече от щастливи да видим "Dilwale" на голям екран и да се насладим на перфектната актьорска игра, историята и музиката (които от трейлъра подсказват, че ще е уникален). Надявам се, че желанието ни ще бъде удовлетворено!Би било хубаво да има по една прожекция не само в София , но и в по-големите градове поне. Надали всички бихме могли да отидем специално в София , когато настъпи момента.Ако човек попадне на точния индийски филм,след това, ще иска да гледа още,и още,и още .....Първо ,ще търси филмите с актьора от първия си филм,след това филми с главната актриса и т.н. и т.н.Мнооого са интресни,завладяващи за романтика да не говорим.Това е филм, който не просто има претенциите, но и вече направи България популярна в Индия, а защо не и по целия свят. Подобен филм трябва да бъде прожектиран в България, за българите, за феновете. Да проправи път на индийските филми в българските кина отново. Затова искрено се надявам петицията да постигне целта си.


Гост

#18

2015-11-16 20:33

Хазресва ни много индийската музика , кино и култура

Гост

#19

2015-11-20 20:38

Обичам индийското кино!

Гост

#20

2015-12-14 21:46

Много харесвам Шахрук Кхан ,той е невероятен актьор. Изгледала съм всичките му филми. Това лято можах да го видя на живо при снимките на Дилвале и искам най-после един негов филм да видя на големия екран.

Гост

#21

2015-12-25 06:47

Подписах,защото цяло лято се вълнувам около снимките,защото от 10г и повече гледам Индийски филми и съм един от най-големите почитатели на главните актьори!

Гост

#22

2015-12-26 09:53

Браво на този, който се сети. Поздравления. И дано да има успех петицията.Обожавам Болибуд и Шак Рукх Кхан. Ще е прекрасно и незабравимо да преживеем вълненията отново около филма, актьорите и великото им творчество. Всяка страна трябва и заслужава да гледа Боливуд и ШРК, особено ние, които ги следвахме тук, заради любовта си към тях. Успех и късмет!!!


Гост

#23 Re:

2015-12-28 20:46

#1: -  

 и аз участвам аз съм много голяма фенка на индииските филми  


Гост

#24

2016-01-24 17:31

Този филм трябва да бъде пуснат.не е честно навсякъде другаде да бъде,но там където беше сниман да не бъде.България играе важна роля.филма е страхотен.Участва най голямата Звезда в Боливуд и в света трябва да бъде пуснат.Нека и бг феновете се порадват.Моля ви !