Да помогнем на диригента Славил Димитров да овладее злобата си

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-11-10 10:05



Гост

#77

2015-11-10 22:32

Лидия Лазарова-изключително си тъпа!Чак и проста!Честна дума!Забравих- а и си свиня!


Гост

#78 Re:

2015-11-12 19:45

#77: -  

 Ще те откия още малко ми остава! И тогава ще ти еба путката майна! Ще ти се стесни Търново!

Оркестрант

#79

2015-11-12 22:22

 Ако не сте виждали фурнаджийска лопата -педерас, това е Славил Димитров. Вижте само красноречивия му коментар по повод новия-стар директор Васко, за когото Славил публично плюеше ,че е некадърно недоразумение:

Slavil Dimitrov Добър е вече машиниста - доказал го е! На добър час!

 

, а сега вече доказан машинист-ХАХАХАХАХАХа.   Славиле , наистина си педал по душа и действия до мозъка на костите си!!!:):):)  нямаш капчица достойнство

Бивша фенка на оперетата

#80

2015-11-13 06:03

Бая е закъсал този  Славил Димитров.  Вижте му снимката и няма какво повече да се говори-палячо. Баща ми работеше в оперетата и съм гледала много неща,  но вече не ходя, разочарована съм. Последно гледах '' Графиня Марица'' и се отказах, заради такива като тази Лидия Лазарова. Простоватичка, семпла, не разбрах какво говори, ходеше като муха без глава, пеенето и не се чуваше на трети ред. Те и повечето и  колеги бяха такива, напрягах се да разбера какво говорят и пеят, не знаеха дали са на сцената или на разходка в кравефермата. Никакво присъствие. Тази постановка съм я гледала  с Лина Ковачева и Маргарита Ангелова-големи артистки и певици, ставахме на крака като излязат на сцената- какво присъствие имаха само!!Сегашните са толкова невзрачни и безлични. Не знам кой ги намира. Публикатта сигурно вече и не ходи на оперета, щом има такива диригенти като Славил и артисти като Лидия Лазарова.  Чета им писаниците и съм искрено възмутена. 


Гост

#81 Re: Re:

2015-11-13 06:13

#68: Лидия Лазарова - Re:  

 Той мъжът ти нека те обожава-затова ти е мъж. Ама публиката дали те обожава, що не се запиташ


Гост

#82

2015-11-13 06:32

Е колкото и да злобеете оня шизофреник се махна ! А що се касае за Лидия Лазарова, само можете да и "гълтате" праха ! А публика винаги ще има и има която е обожава ! Само можете да си мечтае театъра за такъв солист !!! Нещастни провинциалисти !! 


Гост

#83 Re:

2015-11-13 06:37

#79: Оркестрант -  

 Абсолютно, хахахахахахахах. Какъв смешник


Гост

#84 Re:

2015-11-13 06:40

#82: -  

 хахахахахахахахаха, обожава я , направо я носи на ръце. тя и без това е от кръжока -ръцете ми пречат да пея и играя, толкова е зле горката с ориентацията на сцената


Гост

#85

2015-11-13 07:40

Злобейте! Сега имате време! А и след такава излагация скоро няма да има работа.... ха-ха!


Гост

#86 Re:

2015-11-13 09:46

#80: Бивша фенка на оперетата -  

 Това че не чувате от третия ред ,е защото не сте си изчистили калта от ушите . Обикновено когато се ходи на Оперета, би трябвало да се изкъпете ,а не направо от кравефермата хоп на Оперета. 


Гост

#87 Re:

2015-11-13 16:33

#79: Оркестрант -  

 Тоя Славил май си пада по машинистите:)Да се обърне към Евгени Минчев със сигурност ще намерят общ език :):):)


Гост

#88 Re:

2015-11-14 11:26

#85: -  

За каква излагация говорите Славил, Биляна и компания ?!?!  :)Това,което изложихте на показ е собственото СИ НИСКО СЪЩЕСТВУВАНЕ!Не се ли досещате,че тези които четът малодушните ви, отмъстителни коментари си вадят извод единствено за вас?! :) А без работа скоро ще останат не вие или хората, които обидихте, а част от наивните ви колеги, които се вързаха на интригите ви......По всичко е ясно дали ви пукаше за театъра или за личните ви цели....Чисто и просто превърнахте МДТ "Константин Кисимов" в  ЦИРК!!! Но нали знаете всеки пише в собствения си тефтер.С подлост се стига донякъде,а после се връщаш скорострелно в изходна позиция! :)


Гост

#89 Re: Re: Re:

2015-11-14 13:26

#71: - Re: Re:  

Лидия Лазарова, не се обиждай на коментарите тук!Те са иронично-шеговити и трябва да те подсетят за  елементарното ти поведение.Да, ама не....За това се иска интелект....Никой не може да те нарече пуйка и това да е вярно, ако самата ти не го докажеш!!! "Самоопуйчи" се , чрез отговорите си и чрез личния си Face...book-:) -:) -:)

Запознат
Гост

#90

2015-11-14 15:41

Абе хайде „маестрото” да престане с жалките си заплахи за издирване на  IP адреси , а да вземе да обясни защо в  петицията НЕ на Йонов като директор на МДТ „К. Кисимов” дълго време собствения му подпис изглеждаше така:

34 Ива Йонова Виена
Пояснявам-подписа на създателя на петицията е в синьо, всички останали са в черно.Вече 34 Ива Йонова Виена е премахнат и е подписан като : 82 Михаел Николов  Велико Търново.Създателят на петицията не е ли Славил Димитров????Абе той не е ли възвишен и отдаден на искуството „маестро” или е долен мръсник, на който тече производство за ползване на чужда самоличност????????? 


Гост

#91 Re:

2015-11-15 02:29

#90: Запознат -  

 Няма по- гнусен и евтин интригант от Славил Димитров. Ако иска да издири всички IP адреси, пак заявявам-няма по-гнусен и евтин интригант-фурнаджийска лопата от Славил Димитров. Той надмина целия български народ по интриганство, лъжи, манипулации и интриги. Всичко ще му се върне.


Гост

#92 Re: Re:

2015-12-04 07:32

#91: - Re:  

 Хахах, няма по гнусно, по противно и евтино държание на '' маестротото'' Славил Димитров, толкова е низък, толкова е лицемерен-сега е клекнал и на Васил Байчев( когото плю, храца и руга )за няколко спектакъла. Какво безочие....това е той, както и повечето '' велики'' от театъра. Пълна чалгаджииница. 


Гост

#93

2015-12-08 11:25

Славил Димитров е олицетворение на пошлостта, простотията, провинциализма, кариеризъм в най -лошия смисъл, сервилност, нагаждачество, доносничество, изключително! !ниска култура на поведение ............Просто е срам за музикалното съсловие!


Гост

#94

2016-02-08 21:02

Zastoto Slawil e gnusno pederast4e!!!

Гост

#95

2016-05-13 06:45

Защото е гаден педераст и не е качествен музикант.

Гост

#96 Re:

2016-05-20 09:28

#82: -  

 Чудя се какъв ли прах можем да дишаме на Лидия Лазарова??? Лидке, ти освен в търновската самодейна оперетка някъде другаде пяла ли си??? Или имаш предвид прахта ,която оставяш на къра след трактора на мъжа си:):):)


Гост

#97 оркестъра

2016-05-21 12:09

Имала съм и продължавам да имам "възможността" да работя многократно със Славил Димитров. Какво друго за него мога да кажа освен , че е абсолютен инфантил , интригант и абсолютен срам за нашата гилдия! Нищо, че са го ПОСТАВИЛИ на важни постове. Ниското ниво и политическото му нагаждачество ясно прозират от лъжите,които е скалъпил в едно друго писание. Че е кариерист ,нагаждач и манипулатор на всички ни е ясно Абе нямам думи! За сексуалната му ориентация не искам и да коментирам.....ИЗВРАТЕНА РАБОТА!

!

#98 Re:

2016-10-27 07:20


Гост

#99

2017-07-14 20:11

Сензационно.!!!  Сега виждам тази Петиция. Скоро съвсем случайно се запознах с един колега от Измир, където Славил Димитров е работил  преди около две години. Като се разговорихме ме попита дали познавам диригент Славил Димитров. Разказа ми че там е бил замесен в грандиозен гей скандал, след което е бил позорно изритан. Сега разбирам защо тоя демонстрира любофф с оная тлъстина Биляна. Те нали педалите си падат по свини

ДАМЯНОВ

#100 Re:

2017-07-16 07:54

#99: -  

 ЧЕТОХ,ЧЕТОХ И СЕ УЖАСИХ ОТ "СУПЕРЛАТИВИ"пО АДРЕС НА "ВЕЛИКИЯ"ЗА ШУМЕНЦИ СЛАВИЛ ДИМИТРОВ!СЛАВИЛЕ,БАТЮВОТО ,И ТАМ ЛИ СЕ ОКЪКА?МАЛЪК ЛИ ТИ БЕШЕ ШУМЕН?ТО НЕ БЕШЕ ФИЛХАРМОНИЯ,НЕ БЕШЕ ШКОЛА ПО ИЗКУСТВАТА,........И ОЩЕ И ОЩЕ!уМЕЛ ЛЪЖЕЦ И МАНИПУЛАТОР СИ!ЛОШОТО Е ЧЕ ШУМЕНЦИ-ОТД.КУЛТУРА МНОГО ПЪТИ ГО НАГРАЖДАВАХА!ДА НЕ ГОВОРИМ КАКВИ ОРГИИ СЕ ИЗПЪЛНЯВАХА В ОШИ"АНАСТАС СТОЯНОВ"-НО ТАМ ЩЕ ПОСТРАДА И ДРУГ ЧОВЕК-ДИРЕКТОРКАТА.