***В подкрепа на г-н Димитър Желев***

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ***В подкрепа на г-н Димитър Желев***


Гост

#1

2015-06-29 14:59

подписах тази петиция, защото съм човек с право, а не "another brick in the wall" (pink floyd)

Гост

#2

2015-06-29 16:33

Много съм доволен от отношението на г-н Желев и усилията, които той полага, за да научи децата на вълшебството, наречено музика. Дори и наистина да е необходимо някакво намаляване на броя на преподавателите, има няколко, които отдавна тежат на училището и на децата. В края на краищата, ние родителите сме ТЕЗИ, които ползват услугите на училището и е нормално ръководството да се вслуша в мнението ни, преди подобни действия. А за г-н Желев само мога да кажа - откакто той преподава на дъщеря ми по солфеж, ВЕЧЕ НЕ СЕ НАЛАГА ДА ВЗИМАМЕ ЧАСТНИ УРОЦИ ПО ТОЗИ ПРЕДМЕТ. Сега да ви кажа ли по какво взимаме частни уроци?????

Атанас Гяуров, баща на Диана Гяурова от 2А клас


Гост

#3

2015-06-29 17:56

Г-н Желев е чудесен учител.

Р.Димитрова
Гост

#4

2015-06-29 19:14

Г-н Желев е вдъхновение и пример за деца,родители и учители!
Той е една от причините да избера това училище за моето дете.
Не съм съгласна децата ни да бъдат лишени от правото на качествено образование и възпитание.
Г-жо Директор, когато човек намери съкровище го пази с цената на всичко ,а не го изхвърля на боклука.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-06-29 20:20



Гост

#6

2015-06-29 21:25

Мили братя и сестри, нека отправим топла молитва за благополучното развитие на това ужасно недоразумение. Дори да не доведе до успех, г-н Желев ще намери със сигурност място, където може да бъде оценен по достойнство. Все пак в името на нашите деца се надявам да не отстъпим пред хора, лишени от устоите на нашата вяра.


Гост

#7

2015-06-29 21:39

Уникален учител!!!!Децата го обичат от сърце,моля да се съобразите с тях и бъде пак преподавател в НУМТИ!!!

Гост

#8

2015-06-29 21:54

Аз съм майка на Деница Груева, ученичка от 2-ри А клас в НУМТИ "Добрин Петков". Господин Желев е един от най-обичаните учители в това училище. Той наистина знае как се работи с деца. Прекрасен педагог и изключително лъчезарен човек. Не ни го отнемайте! Аз не знам как ще съобщя тази новина на моето дете... Нека подкрепяме талантливите хора, не да ги гоним.
Е. Арабаджиева
Гост

#9

2015-06-30 04:38

Моето дете не учи в НУМТИ "Добрин Петков", но имам прекрасната възможност да познавам много добре г-н Желев и да наблудавам от близо това с което се занимава, с любовта, с която работи, учи и занимава децата.Единственната причина, поради която да не завиждам благородно на родителите, какъв предан, мил, амбициозен и невероятен педагог обучава децата им, е че и моето дете попадна на подобен учител, което за съжаление е голяма рядкост.

Г-жо Директор, не лишавайте тези деца от такъв преподавател, защото  всеки един родител копнее да има повече специалисти като г-н Желев, който да обучават децата му.

Ако всички учители работеха с този хъс, съм убедена, че нивото на образование щеше да бъде с големи крачки напред.

Не правете грешка, като лишавате децата от такива амбициозни специалисти!


Гост

#10

2015-06-30 05:55

Подписът ми е в уверение на това,че
кадърните хора в тази държава трябва да
се подкрепят!!
Ако въпросният директор досега не го е осъзнал.......!?

Гост

#11

2015-06-30 06:41

Защото е млад креативен човек който обича работата си и децата най -вече и дава всичко от себе си за тяхното развитие какво повече се иска от един учител...

Николай Йовчев - баща на Елица
Гост

#12

2015-06-30 07:06

Дори не знам какво да напиша?!!!! Само знам, че не бива да оставим децата без тоя прекрасен млад човек! 

Мария Очкова

#13

2015-06-30 13:52

Работя в сферата на образованието и познавам добре г-н Желев, в лицето на когото съм видяла един изключителен педагог! Не просто добре образован, а изключително талантлив и отворен към децата. Той е от онези рядко срещани учители, чиято работа далеч надминава учебния план. Г-жо Директор, моля Ви да преосмислите своето решение и да не лишавате повереното Ви училище от преподавател като Димитър Желев.

Миглена Хубенова (майка на Стефан и Мария Хубенови)

#14 В подкрепа на г-н Димитър Желев

2015-06-30 14:56

Господин Желев е един от най-обичаните и уважавани учители от учениците. Той е изключителен педагог и двете ми деца мечтаят да учат при него.

Маргарита Иванова

#15 В подкрепа на г-н димитър желев

2015-06-30 18:45

Синът ми Виктор Костов бе много разочарован, когато разбра че е възможно  г-н Желев да не преподава следващата година. Като родители и ние  сме неприятно изнеадани.  Учудващо е, че НУМТИ "Добрин Петков" е готово да се раздели  с един ерудиран и енергичен млад преподавател.

 

Виктор Костов
Гост

#16 В подкрепа на г-н Димитър Желев

2015-06-30 18:53

Аз искам да продължа своето обучение по солфеж при г-н Димитър Желев. Той е прекрасен преподавател.


Гост

#17

2015-07-01 17:12

Имахме възможност да опознаем г-н Желев-изключителен педагог, забележителен професионалист! Пример за за истински преподавател в съвременно учебно, възпитателно заведение! Успех! Дано възтържествува правдата!

Гост

#18

2015-07-02 01:57

AZ VIARVAM CHE ISTINATA ^TE IZLEZE NA IAVE.


Гост

#19

2015-07-04 06:02

Димитър Желев е Слънцето в тъмния мрак на образованието в България. Трябва да го запазим за децата си.
Гост

#20 Re:

2015-07-07 09:53

#8: -  

 Ако всички родители, на чиито деца е преподавал, отпишат децата си от училището в знак на протест, директоката не би имала избор. Трябват категорични мерки и единство.


Гост

#21

2015-07-07 10:14

Против уволняването на един добър професионалист



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...