Петиция за създаване на горска полиция и доброволни дружини към областните дирекции на МВР


Гост

#1

2015-04-05 06:19

Скъпи организатори на Peticiq.com дали събраното от реклами би стигнало да купите малко кислород за Вашите деца, сигурни ли сте същите Ваши деца не биха Ви упрекнали, че не сте дали всичко от сърце за да има природа и въздух. Децата на Кения след 50 години от джунгла вече имат пустиня

Гост

#2

2015-04-06 15:20

Искрено се надявам тази петиция да помогне за разрешаване на огромният проблем с унищожаването на горския масив в малките градчета. Странджа се унищожава поголовно.

Гост

#3

2015-04-06 18:03

Крайно време е да се направи нещо по този въпрос, затова!

Гост

#4

2015-04-06 19:29

За да остане гора,почва и въздух за внуците ми.

Гост

#5

2015-04-06 21:09

Подписах петицията защото съм от Стара Загора и пред очите ми за десетина години боровите гори над града изчезнаха. Хълмовете са голи, а ромите секат и в парк Аязмото. Видях как се сече Рила, видях и в Стара планина и в Родопите. Надявам се да помогна с нещо!

Гост

#6

2015-04-07 06:52

Безцеремонното и безнаказано унищожаване на вековното ни природно богатство с цел лично облагодетелстване е един от най-наболелите проблеми в нашето съвремие, който не търпи отлагане. Унищожавайки природата си ние унищожаваме себе си. Необходима е не само добре платена и некорумпирана горска полиция, но и строги закони и тотална забрана за каквато и да е сеч.
Нека положим усилия и направим всичко възможно да спасим поне това, което е останало и пресечем порочните практики на дървената мафия.

Гост

#7

2015-04-08 19:29

Подписах я, защото искам да има гори в България !!