Да върнем Царя в помощ на България

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да върнем Царя в помощ на България


Гост

#1

2015-03-09 17:46

Да върнем Н.В. Симеон Сакскобурготски в политиката да сътрудничи за доброто на България !

Гост

#2

2015-03-09 18:06

Казано е достатъчно ясно:„Удивително е излъчването и политическото поведение на този забележителен човек на фона на цялата всезнайковщина, агресия и арогантност на нашите доморасли политици“.

Гост

#3

2015-03-09 18:26

Браво на интелектуалците.Симеон ll e
държавник уважаван по света и има място в Българската политика.

Гост

#4

2015-03-09 19:05

Н.В. Цар Симеон II е ЕДИНСТВЕНИЯТ ЗАКОНЕН И ЛЕГИТИМЕН ДЪРЖАВЕН ГЛАВА В МОМЕНТА - ЗАПОМНЕТЕ ТОВА!!!!!!!!!!!!!!!!!
Единствено легитимна е Търновската Конституция, както и Държавния Химн "Шуми Марица" и правописа отпреди осакатяването му през 1945 год. Всичко останало е нелегитимно, незаконно и измислено - от сегашната псевдоконституция,поредният пишманпрезидент,както и постоянното присъствие на онези 240 хайлази и безделници...Да не говорим, че и де факто в момента това не е държава - това е ПАРОДИЯ НА ДЪРЖАВА! Дано Бог даде - по скоро да се завърне Негово Величество където трябва и да си поеме ролята, която му е отрредена свише! Амин!!!

Гост

#5 Re:

2015-03-09 19:36

#4: -  

 Присъединявам се към мнението Ви.


Гост

#6

2015-03-09 21:43

Я стига глупости?!? На 77 години?!? 
Моите уважения към Царя, защото е роден, като такъв! 
Още първия път беше много далеч от българската действителност и не мисля, че изобщо се е доближил до нея.

Това, което се прави в момента не е заради НВ или държавата, а клакьорите - сами за себе си! Може да сме със завеси пред очите, но - дантелени!


Гост

#7

2015-03-10 06:46

България ще стане република точно когато САЩ стане монархия.

Гост

#8

2015-03-16 07:46

Аз съм за връщането на цяра в помощ на България. При сегашните политици с абсолютно провален имидж, той е необходим на България. Подкрепям петицията.