Ние сме против евтаназията на Цезар и Клеопатра, осъдени заради безотговорността на стопаните си

Марк Антоний

#201 Хо-хо

2014-12-15 16:41

Честита Коледаааа!!!
Хо-хо!
И по-малко дръгливи злобни песове през Новата годинаааа!!!!!
И забикаляйте отдалеч тез що се чукат с песовееееееееееее.......

Марк Антоний

#202 ?

2014-12-15 16:56

Бе я кажете кво да пиша за "Ливърпул-Арсенал" за следващия тираж на Тото 1 ?


Гост

#203

2014-12-16 09:24

Аз съм твърдо против евтаназията,на кучетата!Както собственика,така и самата жерта,имат вина!Жертвата,какво ми се е размахала и разтропала с тоя бастун?Предизвикала ли ги е ,раздразнила ли ги е,не знам?Собственика пък,изобщо не ми се коментира.Аз лично го открих,във фейсбука и си писах с него.Нямам думи!А това нашето правосъдие,пък е извън пътя!Изнасилвачи и убийци,нито са в затвора,нито в гроба!А животните,хабер си нямат и айде да ги убиваме!Айде,бе!Доказано е,че не са агресивни,но и да бяха,може да се работи с тях,както в другите страни правят.Ако бяха толкова страшни,досега да са изяли всички,които са имали досег с тях,след инцидента.Ако се допусне,поредния абсурд,в абсурдната ни страна?Е,плюем ти на,страната и на всичко!Много ще имаме да теглим,заради такива,неща.Много ще имаме да страдаме,заради такива нечовеци!


Гост

#204 Re: А стига БЕ !!!!

2014-12-16 09:52

#191: RAMPAGESTZ - А стига БЕ !!!! 

 Бог да я прости и лека и пръст!

прокурора

#205 Re: Re: да се спази закона

2014-12-16 10:41

#186: КАЛИНА - Re: да се спази закона 

 разбира се, че сме по-важни, ти не се ли чувстваш така или  се приравняваш с  безсловесните твари?


Гост

#206

2014-12-16 13:23

против

Гост

#207

2014-12-16 16:00

Хайде спрете с безсмислените евтаназии, посегателства, тормоз и вулгаризми с беззащитни животни! постоянно се обвинява, че някакви кучета са агресивни и нападат хора ей така, защо мен никога не ми е посегнало животно да ме нарани? За недосетливите - защото излъчвам любов и нежност
екзекутор

#208 Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-16 16:02

#196: прокурора - Re: Re: да се спази закона 

 повечето хора са нещастници.....Хитлер такива като теб ги е вкарвал в концлагер....има доста да се учиш от животните.....един ден шибаните "човешки закони и на теб няма да простят".. просто явно си малко си видял..

екзекутор

#209 Re: Re: Re: Re: Re: Адвоката

2014-12-16 16:03

#190: RAMPAGESTZ - Re: Re: Re: Re: Адвоката 

 значи всичко е наред 666

екзекутор

#210 Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-16 16:27

#205: прокурора - Re: Re: да се спази закона 

 на такива като тебе неколкократно съм спазвал закона, именно защото предпочитам да се "приравнявам" с тях...що се отнася за словесни и без-словесни- сам си свидетел що е "слово" и да те попитам....  на слово ли вярваш повече или на дела и отношение? (то и лъжата е "слово")

Има зли животни(защото са животни и така оцеляват), има и такива доверили се и възпитани така от "човека"  и ако наистина си обективен би трябвало да има и смъртни присъди за хората...     За "словото" грам не си прав- просто не си гледал животно...

По-голяма Твар от човека няма

Другото....всички ревете от мангалите, ама сте се скрили в миши дупки....кой повече вреди???  

Най-лесно е да си изкараш гнева на по-слабия, а в случая даже животно, което хал хабер си няма какво е станало и защо го наказват...... то е действало по неговите правила, а именно - давам си сърцето и душата за този който  се отнася добре към мен и ще изям всеки, който ме удари.......  Кучетата са се приближили- простата баба е замахнала с бастуна (като най-лош човешки порок- невежеството) ..

Отнасяй се зле с животните и следващата жертва може да е майка ти... не че ти го пожелавам

 

ПАК ЗА ТВАРИТЕ - ЧОВЕКА Е ЕДИНСТВЕНАТА ТВАР БЕЗ КОЯТО ЩЕ Е САМО МИР НА ТАЗИ ПЛАНЕТА С ТОЛКОВА МНОГО ВИДОВЕ, САМО НИЕ СМЕ ИЗЛИШНИТЕ- ФАКТ, ЗАЩОТО НИЕ БЕЗ ТОВА КОЕТО НИ ЗАОБИКАЛЯ НЕ МОЖЕМ..

ПРОКУРОР МИ БИЛ...ПУТЬО....ПРКУРОРА И ЕКЗЕКУТОРА Е ЕДИНСТВЕНО ПРИРОДАТА И ЕДИН ДЕН  ВСИЧКИ ЩЕ УМРЕТЕ -ШИБАНЯЦИ.

 

И за да съм обективен : Ако тази жена беше майка ми- лично щях да отида при животните и да проверя до колко са агресивни, именно защото аз съм този с разума и те го имат ,но по друг начин.. и ако всичко си е ОК .....просто наистина ще ми е мъчно ,че така е станало(относно стопаните- виждам че са добри хора и те нямат вина..и защо трябва винаги да има виновен -адски плоско), но всички имаме права на тази планета- Права според това какъв животински вид сме и през каква призма разбираме нещата..      Повече познания и добро отношение към заобикалящият ни свят ,би помогнало много..


Гост

#211

2014-12-16 16:56

Евтаназията на кучетата не е начин за справяне със ситуацията. Да прогнозирам ли какво ще се случи, ако се приспят животните? Така наречените "собственици" ще си вземат поредните кучета, които ще обучат за бой и при един размахан бастун, отново ще скочат и отново ще хапят до смърт. Просто защото така са обучени...

Гост

#212

2014-12-16 17:08

Не мисля че кучетата имат вина
прокурора

#213 Re: Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-16 21:51

#210: екзекутор - Re: Re: Re: да се спази закона 

 Ти и такива като теб са със сбъркана  ценностна система! Един човешки живот е по-ценен от цялата популация на кучета по земята , ама това трудно ще го проумееш ,щото вместо мозък имаш глисти в главата.


Гост

#214

2014-12-16 22:02

Absolutno sum suglasen che otgovornostta trqbva da bude poeta ot stopanina a ne ot kucheto, zashtoto i az imam pitbull i moga da vi kaja che postoqnno q razhojdam pusnata i nikoga ne e otvurshtala ili napadala. (Nqmam kirilica)

Гост

#215

2014-12-17 07:51

Не мисля,че животните имат някаква вина за случилото се .. Те не трябва да бъдат приспани!!!!!!!!!!

Гост

#216

2014-12-17 08:42

Вие всички тук сте извратени! ЧОВЕК  е мъртъв! ЧОВЕК! Спрете да поставяте кучетата пред човека! ХУМАНЕН  не означава кучелюбец, а човечен и човеколюбив!!! Вие сте хора, децата ви са хора...който има..., а не кучета!!! РОДИТЕЛИТЕ ВИ СА ХОРА, А НЕ КУЧЕТА!!! Всички тук сте ЗЛОБНИ И НЕХУМАННИ, ФАЛШИВИ И ЛИЦЕМЕРНИ!!! Такива сте и във взаимоотношенията по между си! Сплетните, говорите зад гърба на колежките си, клюкарствате... ВИЕ СТЕ ЛОШИ ХОРА!!! А сега можете да плюете и по мой адрес! 


Гост

#217

2014-12-17 08:49

Много смислена кауза. Трябва да се обръща внимание на тези неща, защото животните не се разхождат с конституция и няма кой да защитава правата им. Дано има успех!

Гост

#218

2014-12-17 11:19

животните не са виновни,те са добри умни и преданни,малка е присъдата за тези стопани

Гост

#219

2014-12-17 11:53

Ужасно е, че безхаберните стопани са "помилвани" с козметични глоби. Така, че да очакваме още жертви.
Тези, които са отсъдили, да внимават, защото агресията е човешко качество.
Дядо Коледа

#220 Re: да се спази закона

2014-12-17 13:28

#1: прокурора - да се спази закона 

 Аз пък викам такива тъпанари като тебе да се приспиват по най-бързия начин. 

Дядо Коледа

#221 Re: Re: Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-17 13:43

#213: прокурора - Re: Re: Re: Re: да се спази закона 

 Един човешки живот не струва нищо щото хората са тотални боклуци. А ти си един от най-големите


Гост

#222 Re: Re: Re: Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-17 14:11

#221: Дядо Коледа - Re: Re: Re: Re: Re: да се спази закона 

 Аууу...какъв психар си! Вие сте луди бе,какво сте се разревали за тия кучета! 


Гост

#223 Справедливост

2014-12-17 16:33

Аз съм студентка по ветеринарна медицина и съм изучавала дисциплината етология на животните и съм сигурна че те просто са реагирали инстинктивно да се защитят от бастуна и крясъците на жената и това е по вина на собствениците които не са се погрижили да нямат достап до такива хора, от които те могат да се почувстват заплашени по някакъв начин! Доказано е от професионалната експертиза направена от доц.Узунова преподавател по етология на животните и моя бивша преподавателка в която е обяснено че те просто са били уплашени и са реагирали по нормална за тях реакция нямат вина НЕ са агресивни!!! Вината е изцяло в стопаните те трябва да бъдат осъдени!


Гост

#224 Re:

2014-12-17 16:36

#216: -  

 Доказано е че не са агресивни кучета и смъртта на 87 годишна жена не е доказана че е заради ухапванията кучетата нямат вина били са уплашени


Гост

#225 Re: Re: Re: Re: Re: Re: да се спази закона

2014-12-17 21:02

#221: Дядо Коледа - Re: Re: Re: Re: Re: да се спази закона 

 ти не си ли човек ,ве олигофрен , оли си син на кучка и елен, малоумник с глисти в главата!