Против закриване на сектор СОД към МВР на Република България

Quoted post

sss

#100 Re: Re:

2013-08-01 11:05

#98: 39 - Re:

Явно колежке нещо не ме разбра. Я проверете в малките РУП колко са щатните служители на Сектор СОД. Ще ви кажа 1 техник. Ами как тогава се охраняват 250-300 обекта? Кой реагира на сигнали?- полицаите от охранителна, коиса операторките- дежурните от ОДЧ. Ако така ще се работи, аз в моето районно неискам да има СОД. А като цяло нямам нищо против сектора. Както казах оправете си сгрешената система и си работете със здраве, даже ще ми е приятно да работим съвместно.

Отговори

39

#107 Re: Re: Re:

2013-08-01 11:31:09

#100: sss - Re: Re:

Ами колега ако мога да те нарека така щом си против твои колеги ела поработи малко при нас да те видим след известно време друга песен ще запееш.Приятен ден и дано никага не ти се налага да бъдеш в нашто положение.


Гост

#120 Re: Re: Re:

2013-08-01 19:21:38

#100: sss - Re: Re:

Koлега много Ви е голямо РУП /250-300 обекта/!?!? Не вярвам да е повече от 100-150, а това е ... ако не сте си направили труда да направите справка е- средно 2 нарушения на денонощие. Срамно е да го говорите въобще. А говорим за противодействие на престъпността... Да не би някой да има претенции, че му се нарушава сянката /през лятото/ или топлото /през зимата/. Преди време, когато приходите от дейността бяха самостоятелни- никой не се обаждаше, защото и Вие се докосвахте до тях. Да не би да искате дежурни оператори по СОД и два автопатрула по СОД за толкова обекти... Малко по-скромно и обективно... Ако говорим за 1400-1600 обекта- тогава е друго.


Гост

#242 Re: Re: Re:

2013-08-10 20:45:15

#100: sss - Re: Re:

как може да си такьв тапьнар .вьв вашето раионно има ли автомобили на щат на сод

сигурно има и полицаи ,ако ги преберат ще ходиш пеша или с някакво подобие на автомобил