ДАЗД и ОЗД да проверят Сидеров и Гаджева

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДАЗД и ОЗД да проверят Сидеров и Гаджева


Гост

#1

2015-10-26 12:04

Злото във всичките му форми ,не трябва да ни оставя равнодушни и да бъде ненаказано

Гост

#2

2015-10-26 14:18

Защото мястото на родителите е до децата им, а не по улици и институции вдигащи скандали. Как ще го възпитават това дете ?

Гост

#3

2015-10-26 15:04

Като бивш социален работник съм напълно съгласна с аргументите, посочени в тази подписка. Детето наистина живее в рискова обстановка и следва да бъде изведено от там и дадено в приемно семейство.

Гост

#4

2015-10-26 22:27

ZASTOTO EDIN OLIGOFREN NE MOJE DA BADE NARODEN PREDSTAVITEL I ILI BASTA!
NE ISKAM TAKAV DA BADE V TAKA NARE4eNIAT BALGARSKI PARLAMENT!

Гост

#5

2015-10-27 08:04

Уважаеми автори на петицията, аз, Галина Нешова Марева от гр. Кърджали с писмен сигнал съм сезирала ДАЗД и Агенцията за социално подпомагане! Ето го и сигнала ми, който съм изпратила до тези институции:

ДО
ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА
ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА
НА ДЕТЕТО
С О Ф И Я

ДО
ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР
НА АГЕНЦИЯТА ЗА СОЦИАЛНО
ПОДПОМАГАНЕ
СОФИЯ

 

СИГНАЛ
от Галина Нешова Марева, гр. Кърджали, ул. „Пирин” 8, ап.4

Във връзка с излъчените кадри по всички електронни медии за участието на Волен Сидеров и Деница Гаджева на 25.10.2015г. от около 22.00 часа до ранните часове на 26.10.2015г. в инцидента пред НАТФИЗ – София и на основание чл.7, ал.1 от Закона за закрила на детето и чл.8, т.8 от същия закон подавам настоящия сигнал за извършване на спешна проверка за състоянието на детето Волен Воленов Сидеров, оставено без родителски надзор и грижа на гореспоменатите дати и часове. Моля при извършване на проверката да се има предвид, че се касае за дете на около 20-дневна възраст, което изисква непрекъснатата и денонощна грижа от родителите му с оглед опазване на неговото физическо и психическо състояние и развитие.


С уважение!
Г. Марева

26.10.2015г.


Гост

#6

2015-10-27 11:23

Защото съм възмутена от наглостта на този човек, който ако не бъде спрян навреме, ще опорочи невръстното си дете. То има право да расте в здравословна и спокойна среда!
Fanimazakura

#7 lapayzdravo

2015-10-27 11:35

Mareva otivay da lapa6 pi6ki i da si turkash slivata ...

Гост

#8

2015-10-27 11:37

заради недопустимото гаменско поведение на лидер на партия пред български студенти

Гост

#9 Не съм фен на Сидеров, но....

2015-10-27 11:37

Най-малкото заради употребата на "петицията", респ. злоупотребата с нея за политически цели НЕ СЕ ПОДПИСВАМ под нея. НЯМА ДА ПОЗВОЛЯ НЯКОЙ ДА МЕ УПОТРЕБЯВА !


Гост

#10 Re: lapayzdravo

2015-10-27 11:38


Гост

#11 Скапани демократи

2015-10-27 11:39

Не харесвам Волен и Атака, но тази подписка е чудовищен акт и всички замесени в нея трябва да бъдат съдени!
Никой няма право да отнема децата от родителите си, а още по-малко да държи сметка на някой си как се държи по улиците. Кой, каквото прави си носи последствията. И по тази логика и вашите деца да ги вземат, защото седите пред компютрите си, а не се занимавате с тях.


Гост

#12

2015-10-27 11:44

Отнемете им родителските права ! Това са хора с психични отклонения!
ДаРа

#13 Re:

2015-10-27 11:46

#5: -  

 Г-жо, да искате да отнемете дете от биологичните му родители на тези основания е престъпление и аз бих ви съдила за тормоз, ако бях на мястото на родителите. Изключваме факта, че Сидеров е малумен ... и допускаме факта, че задачата ви е поръчкова. 

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2015-10-27 11:48



Гост

#15

2015-10-27 11:48

deteto ne e vinovno che roditelite mu ne sa sami!

Гост

#16 Нужна е контрапетиция срещу агентите на Уорлик

2015-10-27 11:49

Нужна е контрапетиция срещу агентите на Уорлик !

Преминахте всякакви граници!


Гост

#17

2015-10-27 11:50

Подписах тази петиция, защото съм съгласна, че пеленачето живее в неподходяща и опасна среда за него, не желая да обиждам г-н Сидеров, но за мене и той и майката трябва да започнат да си пият редовно лекарствата или да бъдат прибрани в подходящо за тях заведение - болница.
флорида

#18

2015-10-27 11:54

Не по малко болни хора са тези които казват Да на тази петиция

генерал Кутузов

#19 Re: Марева,ти си напълно завършен фашист!

2015-10-27 11:54

 

Марева - ти си напълно завършен фашист!

янав

#20 Re:

2015-10-27 11:59

#2: -  

 Авторите на петицията трябва да прегледат текста - какви е тази алинея 1. Кой член и тоя точка се имат предвид?


Гост

#21

2015-10-27 12:05

Гледайте вашият си живот и дела, и не се бъркайте в чуждите такива! Правите се на загрижени за едно чуждо дете, което си има семейство. Предполагам детето е добре осигурено в пъти по-добре от вашия живот и този на децата ви. Ако искате да помагате на деца, в Българя е пълно с нуждаещи се деца-помагайте на тях! Всъщност има ли значение, като вероятно скоро време на нас самите няма да има кой да помогне… истината, е че докато се фокусирате там където не трябва, други хора манипулирайки и отвличайки вниманието ви, разсипват държавата! Разочарован съм и не оправдавам Сидеров за действията му! Не мога да си обясня какво е успяло да провокира това му поведение, но съм убеден, че обстоятелствата са планирани с цел дискредитация. Въпросът е кой?! Мислете в тази насока… Не е първият, нито последният човек, който е бил дискредитиран и то в световен мащаб. Това в България се случва от 1990 година срещу всеки, който е неудобен за властта… или по скоро за тези в сянка, които реално управляват… Мислете повече и си задавайте повече въпроси. Попитайте се, кога и колко време Сидеров управлява държавата, колко открадна, колко приближени около него облагодетелства, колко европейски фондове усвои/източи, колко държавни предприятие приватизира, колко концесии даде, как и с какво ощети въобще държавата ни?! И като заключение, попитайте себе си, къде са сега и какво правят, и как живеят хора като Костов, Стоянов, Станишев, Доган и т.н. и т.н. Отговор няма да получите, защото не знаете. Единствената причина, за да мислите че сте щастливи е в това, че нищо не знаете и не подозирате дори… но вие продължавайте да гоните, преследвате и говорите за „лудия“… този, който всички „сочат“ и викат „дръжте крадеца“… много за писане има още, но нито ми се занимава, нито имам време. Ще продължа да гледам себе си и моето семейство защото виждам, че в тази държава, всички само това правят! Също така се правят и на загрижени, правят петиции, занимават се с пълни глупости и спирам до тук!

 

;-)

#22 Re: Re:

2015-10-27 12:05

#13: ДаРа - Re:  

 Дарченце, аре ако обичаш па и да не обичаш пак - гледай си работата! Жената си е в пълното право! За съжаление сидерови не са единствени, но пък защо да не се започне от тях!

ьяа

#23

2015-10-27 12:07

 Авторите на петицията трябва да прегледат текста - какви е тази алинея 1. Кой член и тоя точка се имат предвид?

Малоуниците са много...

#24

2015-10-27 12:13

Алчни к*пеленца са направили тази петиция. Вие сте никой за да създавате подобни петиции!


Гост

#25

2015-10-27 12:17

Що за дивотия? В ред ли сте? Волен го употребяват. Но вие защо се предлагате за употреба?