ДАЗД и ОЗД да проверят Сидеров и Гаджева


Гост

/ #21

2015-10-27 12:05

Гледайте вашият си живот и дела, и не се бъркайте в чуждите такива! Правите се на загрижени за едно чуждо дете, което си има семейство. Предполагам детето е добре осигурено в пъти по-добре от вашия живот и този на децата ви. Ако искате да помагате на деца, в Българя е пълно с нуждаещи се деца-помагайте на тях! Всъщност има ли значение, като вероятно скоро време на нас самите няма да има кой да помогне… истината, е че докато се фокусирате там където не трябва, други хора манипулирайки и отвличайки вниманието ви, разсипват държавата! Разочарован съм и не оправдавам Сидеров за действията му! Не мога да си обясня какво е успяло да провокира това му поведение, но съм убеден, че обстоятелствата са планирани с цел дискредитация. Въпросът е кой?! Мислете в тази насока… Не е първият, нито последният човек, който е бил дискредитиран и то в световен мащаб. Това в България се случва от 1990 година срещу всеки, който е неудобен за властта… или по скоро за тези в сянка, които реално управляват… Мислете повече и си задавайте повече въпроси. Попитайте се, кога и колко време Сидеров управлява държавата, колко открадна, колко приближени около него облагодетелства, колко европейски фондове усвои/източи, колко държавни предприятие приватизира, колко концесии даде, как и с какво ощети въобще държавата ни?! И като заключение, попитайте себе си, къде са сега и какво правят, и как живеят хора като Костов, Стоянов, Станишев, Доган и т.н. и т.н. Отговор няма да получите, защото не знаете. Единствената причина, за да мислите че сте щастливи е в това, че нищо не знаете и не подозирате дори… но вие продължавайте да гоните, преследвате и говорите за „лудия“… този, който всички „сочат“ и викат „дръжте крадеца“… много за писане има още, но нито ми се занимава, нито имам време. Ще продължа да гледам себе си и моето семейство защото виждам, че в тази държава, всички само това правят! Също така се правят и на загрижени, правят петиции, занимават се с пълни глупости и спирам до тук!