ДАЗД и ОЗД да проверят Сидеров и Гаджева

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДАЗД и ОЗД да проверят Сидеров и Гаджева


Гост

#76

2015-10-27 20:02

Убедена съм , че тази петиция няма да постигне нищо . Подписах я , защото се радвам , че все още са останали БЪЛГАРИ , с които сме на едно мнение.

Гост

#77

2015-10-28 05:42

1. Наглото и престъпно поведение на Волен Сидеров е срам за българския парламентаризъм.
2. Доказани наркомани в никакъв случай не трябва да бъдат допускани в българския парламент.

Гост

#78 Re: Скапани демократи

2015-10-28 07:09

#11: - Скапани демократи 

 Уважаеми Скапани демократи, благодаря за коментара. Ако прочетете текста на петицията ще видите, че няма призив за отнемане на деца. Съгласен съм с вас, че "Кой, каквото прави си носи последствията". Проблемът е в това, че правят неща, а не си носят последствията. Но и това ще се случи.

 

Поздрави,

 

Стефан Стоянов

възмутен

#79 Re:

2015-10-28 14:40

#5: -  

 Ти наясно ли си какво правиш?За коя се имаш бе Марева? Какви са тези двойни стандарти?Тежко ти...


Гост

#80 Re:

2015-10-28 20:52

#4: -  

Че какво като не искаш?! Аз пък искам! И други като мен са искали, затова е там!


Гост

#81 Re:

2015-10-28 20:56

#5: -  

Ненормална откачалка! Колко ти платиха за тази гнусотия!?

И не лъжи, че си гледала излъчените кадри по всички електронни медии - TV алфа не си гледала, не ти отърва. Там предават всичко наред, не избирателно.


Гост

#82

2015-11-01 06:21

Този човек (Сидеров) наистина не е добре психически и има голяма вероятност това му състояние да се отрази зле на детето.Като гледам Деница,тя е като него,което е още по-зле за отглеждането,възпитанието и физическото бъдеще на отрочето им.