ДА СПАСИМ СХБАЛ ПАПУРОВ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДА СПАСИМ СХБАЛ ПАПУРОВ ГР. ТЪРГОВИЩЕ


Гост

#1

2015-08-08 15:04

В гр. Търговище няма такова лечебно заведение като вашата болница.Вниманието на целия персонал.Добри специалисти.Интересно ми е ако министъра трябва да избира къде да се лекува ще отиде ли в градската мизерна болница???

Гост

#2

2015-08-08 16:11

Считам, че това беше вандалски акт, спрямо гражданите на няколко области в североизточна България. Това е лечебно заведение с отлична база, отлично отношение към пациентите, отлични специалисти!

Гост

#3

2015-08-08 18:20

Защото говорим за професионалсти , не за политически интереси.

Гост

#4

2015-08-08 19:28

Защото аз нищо лошо несъм видяла там и защото майками работи там

Гост

#5

2015-08-08 19:35

Не е честно господин министъра да се прави на мъж в един малък град, а за всички останали да си затваря очите, особено за тези, които злоупотребяват под носа му.

Гост

#6

2015-08-08 19:45

Защо нито една медия не излъчи пресконференцията на д-р Папуров.Защо министъра не отговори на въпроса какво ще стане с персонала.Защото неим е изгодно.В нашата държава ще е така докато има крадци на власт.


Гост

#7

2015-08-08 19:51

Подписах петицията защото съм много доволен от екипа,който ме оперира .Също съм доволен и от сестрите и санитарите които се грижеха за мен от престоя ми в СХБАЛ Папуров в гр.Търговище. Дано им бъде върнат лиценза,защото са много добри специалисти. Успех!

Гост

#8

2015-08-08 20:34

Моля ви,това е още един акт за закриване на нашият град !!Помогнете да сме тука а не където иска Те!!


Гост

#9

2015-08-08 20:40

Zashtoto kat bqh posetil bolnicata nema prieha posetih bolnicata na papurov vednaga me prieha ..!!!

Гост

#10

2015-08-08 20:46

За да има лекари на високо ниво.

Гост

#11

2015-08-08 21:11

Не може с лека ръка да се затваря болница, а пациентите и лекарите от нея да се пренасчват. В Търговищка област това е болницата с качествени специалисти и отлично обслужване. В общественото пространство се шири мнение, че нечии интереси са зааегнати и има политическа намеса. Не конкуренцията и професионализмът взимат превес, а отново болни амбиции и финансови интереси. Област Търговище е лишена от качествено обслужване, не се търси обществената позиция, човешки животи се разиграват на политическата сцена. Отдавна има атаки и апетити,никой не си дава сметка, че тази болница е необходимост за хората! Дано има повече гражданска воля, защото министри и политици отдавна не се грижат за народа си! В тази болнижа успешно са оперирани синът ми и съпругът ми. Прекрасен екип!


Гост

#12

2015-08-09 04:54

Аз и членове на моето семейство сме били пациенти в болница "Папуров".Грижата за болните там е такава,каквато би била за министър Москов в Правителствена болница.С решението за отнемане на лиценза на болницата,министърът отне правото на гражданите от област Търговище от право на избор-право на избор на едно лечебно заведение на територията на гр.Търговище.Защо в Търговище е това действие?А в големите градове?Много ми е любопитно какво ще се случи с ВМА,когато се докажат далаверите на бившият директор ген.Тонев.Ще се отнеме лиценза на ВМА????
За всички е ясно,че това е постановка.Защо министърът ни подценява,ние от Търговище не сме втора ръка .Оставете болницата,виновните ще си носят отговорност,но ние хората ще можем да изберем къде да се лекуваме.Не искам да ходя във Варна,или София,ако това смятате за право на избор.ОТНЕМАТЕ НИ ПРАВО НА ИЗБОР,МИНИСТЪР МОСКОВ!
Йордан Йорданов

#13

2015-08-09 06:34

През август  месец 2014 година бях опериран в болница "Папуров". Адмирации и възхищения от целия трудов колектив, перфектно обслужване, въобще отчтиви хора и наистина големи специалисти! Според мен несправедливо е отнет лиценза на болницата и настоявам да се направи всичко възможно, за да могат хората отново да ползват услугите й!


Гост

#15 Re:

2015-08-09 07:41

#2: -  

 Народът няма никакво  уважение видяхме   какво е положението  във   г.търговище .ще подкрепим  др.папуров до  последно.


Гост

#16

2015-08-09 08:17

Преди 10 години в същата тази клиника д-р Паруров и неговият екип спасиха живота на детето ми. В клиниката работят изключителни професионалисти.

Гост

#17 Re:

2015-08-09 09:20

#10: -  

 !!!!!!!


Гост

#18

2015-08-09 09:42

Хубаво е, че настоявате за равни права за здравно обслужване, но е абсурдно по този начин да се оправдават злоупотребите в болниците. Щом е доказано, че управителят на медицинското заведение е правил измами в огромни размери на гърба на данъкоплатците (200 000 лева източени в последните години), най-нормалното нещо е да бъде отнет лицензът и този човек и съучастниците му да понесат ефективна наказателна отговорност. 

Убеден съм, че всеки от вас би настоявал за максимално наказание за някой, който доказано го ограбва, какъвто е случаят, а не просто условна присъда и продължаване на злоупотребите с връщане на лиценза. Надявам се, че здравният министър все пак ще намери алтернатива за здравно обслужване в града ни, но и се надявам на справедлива съдебна система срещу всякакъв вид подобни измами. 


Гост

#19 Re:

2015-08-09 09:57

#18: -  

 Говорите за алтернатива, това означава само едно- че, наистина някой има интерес от закриване на болница "Папуров", не ми отговаряйте, че има държавна болница, само преди дни излязох от там, не мога да Ви опиша мизерията, отношението на персонала, и че няма климатизация в тези горещини. Когато се е налагало да лежа в частната болница - всички стаи са с климатик, светли, а отношението на персонала е 6 ++++.

Така,че драги ми господине, с думата - алтернатива - доказвате думите на д-р Папуров, че отнемането на лиценза има икономическо измерение.


Гост

#20 Re:

2015-08-09 10:07

#6: -  

 Напълно подкрепям!


Гост

#21 Re:

2015-08-09 10:23

#18: -  

 Щом е доказано, че управителят на медицинското заведение е правил измами в огромни размери на гърба на данъкоплатците, най-нормалното нещо е да бъде санциониран човекът, а не да страдат регионът и страхотните професионалисти, работещи в болницата. До колкото виждам написаното от Вас, ми става ясно, че никога не сте посещавали СХБАЛ "Папуров" (за което се радвам и Ви пожелавам отлично здраве), за да видите какви уникални хора работят там. Страхотен екип от толкова много хора, работещи като един! Точно за такова нещо и за такива условия, и то в "провинцията", България може само да мечтае!

Още едно доказателство, че България е София! Там всичко е позволено, имаш ли нужните връзки - всички си затварят очите, а нас извън София - кучета ни яли!

А после защо младите специалнисти бягат от България, е ето защо...!

Георги

#22

2015-08-09 10:51

Има ли закони против източването на здравната каса? Има. Във въпросната болница крадени ли са пари от данъкоплатците? Да. 

Вие какво точно искате, всеки да краде от държавата и после да се чудим защо не вървим нагоре? 

А колко от вас се оплакват, че прокуратурата не си върши работата? Или това важи само, когато ви изнася на вас? 

Нека ви напомня, че в тази болница са крадени МИЛИОНИ, пари на всички нас, пари които можеше да се използват за общото благо вместо за скъпи коли и къщи. Честно казано, срам ме е, че тази петиция, върхът на безочливостта, изобщо съществува. 

 

Георги

#23 Re: Re:

2015-08-09 10:55

#21: - Re:  

 Здравеопазването е на този хал именно защото се краде, защото това е причината за сегашните им заплати, господине. 


Гост

#24 Re:

2015-08-09 11:40

Това е единствената болница в Търговище в която има специалисти ,хора които си разбират от работата. Когато имах проблем отидох в даржавната болница и чаках с часове за да ме приемат и да ме прегледат,но в крайна сметка след 2 часа чакане така и не ме приеха за преглед тогава отидох в СХБАЛ Папуров там хората ме приеха веднага и ме прегледаха за което съм много благодарна на тези хора за помоща която ми оказаха. В Търговище трябва да има повече такива болници за които пациента е на първо място 


Гост

#25

2015-08-09 11:50

gospodin Papurov dokara novi metodi i tehnika za bolnite v oblastta na ortopediq hirurgiq investirA za naroda kato znaete tolkova mnogo pri speshni sluchai bqgayte v sofia da vi vidim kak bihte se chuvstvali vmesto da podkrepqte bolnicata zlobeete zashtotone znaete kakvo e da si bolen takova uvajenie kam pacienta kakto v  shbal papurov nqma da vidite nikade otivaite v darjavnata bolnica pri psihichno bolnite sanitari i sestri da psihqsate poveche kato ste tolkova umni