ДА СПАСИМ СХБАЛ ПАПУРОВ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДА СПАСИМ СХБАЛ ПАПУРОВ ГР. ТЪРГОВИЩЕ

ГОСТ

#51

2015-08-11 05:18

Искам да изкажа най добрите си пожелания на мин.Москов и да бъде готов с оставката си,защото ние гражданите от областта и други пациенти от цяла България ще му я поискаме с гражданско неподчинение до седмица.Господин Москов що за медик сте Вие след като с лека ръка си позволихте да затворите една много добра болница и да лишите пациентите от доброто обслужване и лечение.Явно не познавате и не сте полагали ХИПОКРАТОВА КЛЕТВА щом изкарахте дори болни от клиниката и ги оставихте на произвола!

ОСТАВКА ОСТАВКА ОСТАВКА!


Гост

#52

2015-08-11 13:39

Много пъти ми се е налагало да търся медицинска помощ и винаги съм получавала: компетентна информация, много добро отношение и перфектно обслужване от страна на всички работещи в болницата. От това действие на здравния министър губят единствено пациентите. Жалко, че в България с лека ръка може да разрушиш градено десетки години.
Тарго

#53

2015-08-11 17:32

"Голямата медицина в малкия град" ! Този слоган никога няма да забрава, както и отношението на персонала към мен и семейството ми, винаги когато сме имали нужда от медицинска помощ ! С две ръце и два крака се подписвам и съм готов да се боря за съществуването на лечебното заведение в Търговище !

P.S.  - Ако може да напишете поне инициалите на "приятеля" на д-р Папуров, внесъл в МЗ молба за ново ЛЗ ?


Гост

#54 Re:

2015-08-11 18:47

#53: Тарго -  

 Нямаме такава информация


Гост

#55

2015-08-12 14:25

В Тази болница помогнаха на моя приятелка по най-добрия начин. Нещо, което не направиха нито в Софийската нито във Варненската болници, където също бе на лечение.


Гост

#56

2015-08-19 17:23

Най-добрата болница в региона!


Гост

#57

2015-08-24 19:02

Болницата е едиствееното частно заведение с хихургична и ортопедична насоченост в региона. Няма нищо общо с условията, услугите и качеството на обслужване (и слава Богу!!!) с държавните и общинските болници. Качество и клас това са понятия които са изпълнени със съдържание в здравното заведение.