Да спрем опасното шофиране на тази жена.Вишнев Нисан Жук ВТ 9309

Quoted post

Петко Димитров
Горна Оряховица

#14 Re:

2014-02-08 18:39

#11: -

СЪЖАЛЯВАМ, ЧЕ СЛУЧАЙНО ВЛЯЗОХ В САЙТА ВИ, И ВИДЯХ С КАКВИ ГЛУПОСТИ СЕ ЗАНИМАВАТЕ, НЯМА ЛИ РАБОТА ЗА ВАС, БЕЗДЕЛНИЦИ??? ЛИЧНО СЪМ ВИЖДАЛ ЖЕНАТА, КОЯТО ВИЕ ТОЛКОВА СТАРАТЕЛНО ПЛЮЕТЕ, ДА СПИРА ПРЕД МЕН КОЛАТА СИ, ЗА ДА ПОМОГНЕ НА ВЪЗРАСТНА ЖЕНА, КОЯТО БЕШЕ ПАДНАЛА НА ТРОТОАРА, КОЙ ОТ ВАС ЩЕ НАПРАВИ ТАКОВА НЕЩО,  НЕЩАСТНИЦИ???  ПОВЕЧЕ НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАКИВА МАЛОУМНИЦИ, ВЗЕЛИ ОТНОШЕНИЕ ПО ВЪПРОСА!!!

Отговори


Гост

#15 Re: Re:

2014-02-08 18:54:12

#14: Петко Димитров - Re:

остави ги бе пич , това са кретени на които шофирането не им е от силните страни ,убеден съм че това са ония олигофрени дето на кръстовище чакат по десет минути докато тръгнат и дето чак спират пред легнал полицай да не си разбият шарнирите на ГОЛФА , същите малоумници дето на ограничение 60 карат с 40 стиснали волана с две ръце и залепили  чело на предното стъкло . явно тая мацка не ги е търпяла и ги е изхвърлила от пътя да не и пречат евала за което, аз постъпвам по същия начин с некадърниците

п.п.забравих да кажа на автора на тая тъпотия първо да научи как се казва колата тогава да пише петиции .некадърнико казва  се Нисан джук

илиян

#17 Re: Re:

2014-02-08 19:26:39

#14: Петко Димитров - Re:

Дали пък така случайно влезе в сайта ни?И да те попитам Г-н Димитров,защо толкова върло я защитаваш тук,анонимно,а не го направиш с личния си фейсбук профил с коментар,като всички останали? Нали се сещаш,че анонимно всеки може и също,че хората не са тъпи и се сещат,че ако написаното от твое име не е написано от нея самата,то със сигурност е от човек близък до нея! Айде стига прайхте хората на тъпаци,ам се научете на ред и дисциплина,че със сигурност не сте нещо повече от останалите граждани! И щом не един и двама са се оплакали,значи има защо.


Гост

#120 Re: Re:

2014-02-11 20:48:41

#14: Петко Димитров - Re:

.....да не би преди това да я е бутнала,че е слязла да и помага.....??????

Пиетко

#138 Re: Re:

2014-02-14 15:45:51

#14: Петко Димитров - Re:

Нещастник ще викаш на баща си петко петоооууу!!!И смени дилъра,че не ти се отразяват добре тези ободрителни медикаменти!

Тимур

#148 Re: Re:

2014-02-15 19:47:15

#14: Петко Димитров - Re:

Ей,тъкмо се чудех от къде ми е позната,а тя била от Тимур и неговата команза