Не на връщането на цигарения дим в заведенията

екатерина петрова

/ #4623 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Александър

2014-02-05 15:00

#4622: бивш пушач - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Александър

изповедта на един бивш инспектор от РИОКОЗ.

Знаете ли ,че тези от МС не се интересуват от Вашия бизнес , както и за обикновения човек в БГ. Повечето от тях имат обекти - заведения хотели и т. н. , но не са на тяхно име. В техните обекти се пуши , но там държавния служител с 480 лв. заплата не проверява , защото рискува да загуби работата си Те дори имат полза във вашите обекти да не се пуши , предполагам ме разбирате. Системата в България трябва да се промени и да се чуе гласа на човека , ето защо аз ви съветвам да си търсите правата и да не плащате актовете , защото който не е обжалвал акт за тютюнопушене на наго не е паднал . Закона за здравето и Наредбата за тютюнопушенето са пълни с недостаъци и нарушението за тютюнопушене практически е недоказуемо . Инспекторите ви убеждават да ви напишат акт за 200- 300 лв. за да не обжалвате и да отчетат дейност , но пак ви повтарям и този акт пада в съда. Ако те не напишат достатъчно актове получават ниска оценка на атестация . Аз реших да не работя в тази система .