Подкрепа на откритото писмо на Едвин Сугарев до главния прокурор


Гост

/ #409

2013-07-15 22:11

Вслушайте се в пределно ясно изразените и рационални съвети на г-н Канов за прекратяване на гладната ви стачка. И аз съм убеден, че с кончина няма да обърне вълната и няма да допринесе за насилствено сваляне на престъпната КГБ власт. Преди два часа приключи и 32-ри ден на протест, ще има и 42-ри ден, а здравето ви и липсата на присъствието ви сред хората??? Цяла Европа критикува и гледа сегашните протести, защото се вижда интелектуалния заряд, добрината и нагласата на мирни европейски демонстрации в несъгласие с политиката на едно или друго правителство, но те нямат помитащия всичко безкомпромисен гняв на Египетските протести и затова няма да прераснат в открит бунт, за който съм сигурен, че ДС мафията е добре подготвена да посрещне. Аз не ви познавам, но ви умолявам да се вслушате в съветите на вашият приятел Канов и на другите ценни приятели, които ви подкрепят. Да прекратите гладуването заради семейството и всички, които се гордеят с вас. Това няма да е поражение, защото голямата битка тепърва предстои. Всички сме с вас Едвин СУГАРЕВ