20 000 за предприемчив безработен? Да, ама не!


Гост

/ #14

2012-03-31 23:57

На мен са ми нужни поне 10 000лв за да стартирам на възможния минимум бизнеса който съм решил да развивам. От отговорите на няколкото въпроса които бяха публикувани в сайта на агенцията по заетостта стана ясно, че не можем да съфинансираме дори и с лев лични средства. Как тогава с 4000лв, ако ми бъде одобрен проектът, ще закупя нужните ми машини, ще наема помещение, ще доставя суровини и материали като за всичко това ще са ми нужни не 4000, а 10000лв? Аз също бях задал десетина въпроса в сайта на агенцията,а също и други колеги поставиха свои въпроси, но не се намери кой да отговори на тях. Въобще в тази агенция кой отговаря за тази програма и има ли подходящо образование за да свърши добре поставената му задача? Аз се съмнявам, че хората движещи нещата в агенцията са подготвени и те го доказват с безсмислиците си които са написали, колкото и малко да са те. Няма човек с който съм разговарял на тази тема, който да не е изразил убедеността си, че това е поредната далавера на управляващите и по тази програма отново средствата няма да достигнат до обикновените хора и тези които ще ги усвоят отдавна са известни. Затова са тези неясноти и постоянни забавяния. Колко му е като проверяват бизнес-плановете ни да кажат, че не сме ги написали според техните представи за бизнес-план, които не са са ни разяснили, и да одобрят тези на своите хора. Това правителство в никакъв случай не е по-добро от предишните които разсипаха страната ни и доведоха една четвърт от народа ни до просешка тояга.
Братя, българи, нека се обединим и обявим независимост от управляващата мафия и да я свалим от власт. Нека с разум, хитрост и спазвайки законите победим врага и освободим родината от новото робство. Заедно можем да възродим България и много бързо да задминем по благосъстояние най-богатите държави в света.
Да живее България!