ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Елена М.

/ #92

2015-07-31 14:49

Подписвам с двете си ръце! Напоследък всеки ден се "раждат и развъждат" какви ли не органи, организации, преставителства... И защо ли... Разбира се, не за да ни улеснят живота и да ни помагат... Идеята е да ни контролират и "изсмукват" колкото се може повече... то на тези, които останаха в страната, вече няма какво да им се отнеме, обложи с данъци и т.н.

Не им стига, че от емигранти влизат в страната толкова много пари, че издържаме семействата и осигуряваме на вече възрастните ни родители /с малки или въобще без пенсии/ да изживеят последните си години ... А само ние си знаем как се изкарват и спестяват пари в чужбина... И, когато се приберем за ваканция в родината, се чустваме повече чужденци отколкото в чуждата страна...

Когато напускахме страната по всевъзможни начини, никой не се запита "ЗАЩО", никой не създаде никаква организация по този повод...

Няма смисъл да продължавам повече. Всички ние, които сме от години извън България, успяхме и успяваме да се справяме сами...

Ако в даден момент ми е необхозимо някой да ме представлява, сама мога да опълномощя когото аз реша!