ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДО ВСИЧКИ ЕМИГРАНТИ

Госпожата

#76 Re: Зле, много зле

2015-07-28 09:07

#71: Gospodina - Зле, много зле  

 Ние не се борим за оценка! Ние се борим да ни оставите на мира, защото ние сме народа, а не вие- имате изкривени представи, а това май беше диагноза в психиатрията!


Гост

#77 Re: Re:

2015-07-28 09:40

#32: - Re:  

 Съгласна! 

Зоро

#78 Re: Re: Re:

2015-07-28 19:04

#58: zorka - Re: Re:  

 Напълно подкрепям Петър Панков! Такива обръщения от рода на "бе", "ти кой си" и т.н. са недостойни за лидери за каквито се имат опонентките...
Борбата за власт е безмилостна момичета, помнете го! И който не е готов или е с празна глава е по-достойно да се оттегли ;)

Зорка

#79 Re: Re: Re: Re:

2015-07-28 20:33

#78: Зоро - Re: Re: Re:  

 Обръщенията като ''бе'' и ''ма'' са на господин Панков към мен и щом подкрепяте невъзпитаното му обръщение,то аз няма какво да добавя-ясно е!


Гост

#80 Re:

2015-07-29 00:25

#1: -  

 

врагове имам достатъчно

#81 Re: Не подписал !!!

2015-07-29 00:38

#49: Георгиев - Емигрант, четящ български вестници - Не подписал !!! 

 Браво, Георгиев. И още по-браво, че им го каза. Ситуацията е "крадецът крещи дръжте крадеца." :-) 


Гост

#82

2015-07-29 08:07

Защо подписах ?- Защото не съм сигурна че наистина някой, който никога не съм виждала, ще работи за моето благополучие в Бг а камо ли извън БГ.Защото ако някой го беше грижа за мен а и всички българи по света, нямаше да допусне да напускаме страната си за да се препитаваме в чужбина....
Петър Стаматов
Чикаго

#83 ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

2015-07-29 09:05

Обръщение към всички подписали петицията  - вижте тук:

http://www.eurochicago.com/2015/07/po-povod-edna-petitsiya/


Гост

#84

2015-07-29 10:14

podpisah zastoto smjtam che taka e redno
един от авторите на петицията

#85 Стаматов

2015-07-29 12:13

Да ти припомня ли една картина на Иля Репин,съхранявана в Сан Петербург,същото е и с твоята "дискусия".......""Запорожките казаци пишат писмо на турския султан""


Гост

#86

2015-07-29 19:03

ЗА ДОБРОТО НИ.

Гост

#87

2015-07-30 09:22

Balgaria nikoga ngma da se opravi dokato imame takava sistema nemoje na 6mil. naselenie da ima 240 nar. predstaviteli koito da vzimat parite na horata kakva darjava e tova samo da lapnat kokala i gledai ti kakvo stava

Гост

#88

2015-07-30 10:43

Zashtoto mi omryzna da me predstavlqvat hora, koito nito razbirat, nito se interesuvat ot moite problemi. Zashtoto iskam da chuvstvam Bylgariq i neinata zakrila, kydeto i da se namiramnamiram!
знаещ

#89 Re: Re:

2015-07-30 10:47

#19: Djoko - Re:  

 Парите отиват за МВР


Гост

#90

2015-07-30 11:44

Искам да живея в собствената си държава, като всеки нормален европеец. Искам България да бъде демократична държава . Не искам никакви партии. Искам съд за всички които опропастиха и окрадаха нашата родина. Заедно с всички журналисти, които работят за крадците.

Гост

#91

2015-07-31 07:05

Това са едни жалки кариеристи, стремящи се да се докопат до държавни заплати и софри, и да живеят на гърба на народа.

Елена М.

#92

2015-07-31 14:49

Подписвам с двете си ръце! Напоследък всеки ден се "раждат и развъждат" какви ли не органи, организации, преставителства... И защо ли... Разбира се, не за да ни улеснят живота и да ни помагат... Идеята е да ни контролират и "изсмукват" колкото се може повече... то на тези, които останаха в страната, вече няма какво да им се отнеме, обложи с данъци и т.н.

Не им стига, че от емигранти влизат в страната толкова много пари, че издържаме семействата и осигуряваме на вече възрастните ни родители /с малки или въобще без пенсии/ да изживеят последните си години ... А само ние си знаем как се изкарват и спестяват пари в чужбина... И, когато се приберем за ваканция в родината, се чустваме повече чужденци отколкото в чуждата страна...

Когато напускахме страната по всевъзможни начини, никой не се запита "ЗАЩО", никой не създаде никаква организация по този повод...

Няма смисъл да продължавам повече. Всички ние, които сме от години извън България, успяхме и успяваме да се справяме сами...

Ако в даден момент ми е необхозимо някой да ме представлява, сама мога да опълномощя когото аз реша!

 


Гост

#93

2015-07-31 19:18

ZASHTOTO GODINITE MI MINAXA KATO SLUGA V CHUJDATA DARJAVA DALECHE OT DOM , I SEMEISTVO.PROKUDENI OT TEZI NAGLI, NENASITNI ,KRADLIVI BEZBOJNI UPRAVNITSI...BOKLUSTI...PROGONIXA NAS, I DETSATA NI OT SOBSTVENATA NI DARJAVA,,,DA SE GARCHIM, I NALIVAME PARI OT TRUDANI KARVAV, A TE NAGLO DA PRODALJAVAT I OGRABVAT...DO KOGA?
Слънце

#94

2015-07-31 19:35

 Странно о че даже не им се дава възможност първо да се кандидатират и кажат какво ще правят,  и то безплатно! Не виждам лошо, че администрацията иска да има реална връзка с хората на местно ниво,  а за тази цел всяка местност да има ротативен представител всяка година например.  Това е като президент във входа на блока,  където живеем. Все някой трябва да координира и то безплатно. 

АМА НАЛИ СМЕ БЪЛГАРИ,  ДАЙ НИ ДА ПЛЮЕМ И РЕВЕМ КАТО МАГАРЕТА,  И НИЩО ДА НЕ ПРАВИМ!  ПА НЕДАЙ СИ БОЖЕ, КОМШИЯТА ДА СЕ ИЗДИГНЕ ПОВЕЧЕ ОТ МЕН! ЛЕЛЕЕЕЕЕЕЕ 

"Не е важно я  да съм добре, важно е Вуте да е зле!"    Е това сме ние!!

вселената

#95 Re:

2015-07-31 20:27

#94: Слънце -  

 голям майтап-за да се улесни връзката  на гражданите,емигрантите с Администрацията ,вие предлагате да се назначи още администрация-това хрумване си е направо за научно откритие-изкарайте му и патент

Петър Анастасов

#96 ЗА или ПРОТИВ

2015-08-01 14:49

ЗА или ПРОТИВ обществени съвети, в това число и временни.
Заключително и лично мое мнение по темата:
*
Прочетох над 100 постове в няколкото налични групи.
Прочетох над 30 публикации по темата в 3-4 интернет сайта, защитаващи идеята, но и с коментари на опоненти.
Прочетох и над 60-те коментара под петицията.
Говорих 2 разговора с хора, определящи се за двигател на тази идея. И за последно няколко точки от законите в момента.
Също и "ПРОЕКТОПРАВИЛНИК ЗА УСТРОЙСТВОТО НА КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ"
Писахме си и коментирахме с вас също.
*
Лично за себе си достигнах до следнети изводи.
1. ПОВЕЧЕТО ХОРА СМЕ МНОГО ПРОСТИ
2. НИСКАТА КУЛТУРА НИ ПРАВИ ЛЕСНО КОНТРОЛИРАНИ
3. НАСИЛА ХУБОСТ НЕ СТАВА
4. ИДЕИТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ УЧАСТНИЦИТЕ
5. ОСНОВЕН ДВИГАТЕЛ В ТЕЗИ ИДЕЙ Е КОКАЛА
6. ПАТРИОТИ НЯМА
7. ДВАМА ДУШИ С ЕДНО МНЕНИЕ НЯМА
8. БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА
9. ДЪРЖАВАТА И ПРЕЗ **** ЗА НАС
*
Спирам да пиша и коментирам повече в тези три групи, намирам каузата за невъзможна за реализация, с грешен подход и непрозрачна. Възможно е идеолозите да имат безкористни мисли, но не грабват сърцата ни. Всичко пак и отново замирисва на пирамиди, фараони и преебани камилчета. Верният път е малки общества защитаващи собствените си интереси. Когато надмогнем ЕГОизма и ЗАВИСТА и увеличим КУЛТУРАТА, може би тези малки групи, сдружения и прочие биха потърсили нужната шапка да ги обедини !
Определено бомбето, за което говорим в момента не отива на шортите, с които сме обути.
*
В заключение,
Всичко което се предлага - ораганизиране на избори, помощ и прочие пак би било осъществима и без ОС и ВОС, стига да имат хората желание. А най-болният проблем, на който не намерих отговор е как нещо толкова грандиозно и мащабно ще работи БЕЗПЛАТНО и на доброволни начала.
- КЪДЕ ГИ НАМИРАТЕ ТИЯ ПАТРИОТИ НА ФОТОТОСИНТЕЗА ?
и последно,
- ПРЕКАЛЕНО СТЕ МАЛКО ДА НАПРАВИТЕ НЕЩО ТОЛКОВА ГОЛЯМО !
ето че един изрева и 1000 човека се намериха опоненти. Пожелавам ви много бъдещи проекти да реализирате в полза на обществото. НО НЕ НАТЯКВАЙТЕ, че ми присяда. НЕ СЪМ КАРАЛ НИКОГО НАСИЛА да прави нещо за мен, от мое име и прочие.
И не бъркайте политиката с турските сериали. Вторите, все някога свършват.
*
УСПЕХ И ЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ !
ПЕТЪР АНАСТАСОВ
о-в Крит

*не се подписвам на петицията защото я намирам за безмислена
дефакто ВОС/ОС и прочие не биха могли да бъдат реализирани.

Слънце

#97 Re: Re:

2015-08-02 09:12

#95: вселената - Re:  

 Президента на блока случайно да е работник и да му се плаща? Не знам кое не разбираш!

Stanimir Georgiev Markov

#99

2015-08-02 13:11

MRASNI NAGLI IZRODI ... KAK E VAZMOJNO DA PREDSTAVLQVATE HORA KOITO IZOBSHTO NE POZNAVATE I NEZNAETE NISHTO ZA TQH ... I NE STE SI NAPRAVILI TRUDA PONE DA SE ZAPOZNAETE S HORATA KOITO SHTE PREDSTAVLQVATE """"""" AZ LICHNO NEJELAQ I NIKOGO NE SAM UPALNOMOSHTIL DA ME PREDSTAVLQVA KADETO I PRED KOGOTO I DA BILO """"""""""" BEZGRANICHNA NAGLOST - MADE IN BULGARIA """"""""""""""""

I samo da dopalnq ... """"""""" "NE" SE IZVINQVAM ZA OBIDNITE DUMI ... ZARADI TAKIVA KATO TQH NIE NE JIVEEM V RODINATA SI !!!!!!!!!!!! """"""" DOLNI GNUSNI MISHKI """"""""""""""""


Гост

#100

2015-08-02 14:14

Nikoi i po nikakav povod noma pravo da me predstavlqva.