УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-08-16 15:04



Гост

#102 Re: Re: Re: Mеждународните граници ще престанат да имат реално значение?

2012-08-16 15:12

#99: - Re: Re: Mеждународните граници ще престанат да имат реално значение?

Да, аз съм по-възрастен и да, мн пъти е вадена лъжата, но... Само пример : от около 2 години съм енергийно независим поне от електричество - инженер съм и дълги години работих над миниатюрен квантов генератор, който работи! Мога да ти кажа, че има още мн мн неща, които могат да подпомагат хората и то безплатно от свободните енергии - за които се знае от мн хора, но не нещата се прехвърлят в графа "неизвестни" и "паранормални", за да се контролират и да не стават обществено достояние!

Интересното в случая е не, че болшинството са скептици - то това е ясно - постигнато е с мн машинации и за дълго време, та интересното е, че има пробуждане в световен мащаб за тези наболели и неотложни промени, които всеки човек би трябвало да желае да се случат!

Само се огледай и виж какво става само последните няколко години - икономическа криза в световен мащаб, безброй войни и всяка следваща все по-опасна, милиони хора измират от глад, големи бедствия и странни явления в природата...

В цикъл на голяма слънчева активност сме и тогава стават странни неща... не напразно отрано ни забаламосват с всевъзможни сценарии за 2012 с различни цели - апокалипсис, инзвънземни и т.н. Важното е хората да са невежи, да ги е страх и да не си вярват. НО плана е ясен и е отправен отдавна - ще има пробуждане, може да не е масово, а индивидуално, духовната еволюция и сега се случва - хората искат и това е тяхно право, да живеят в мир, любов и хармония с всички и всичко около тях!

Ще се случи!

Кимата

#103 Re: Vivi,

2012-08-16 16:50

#40: - Vivi,

Е какво ? Пише че страницата е чиста от всякакви вируси.

GERCHEVA1970

#104

2012-08-17 00:01

Мисля,че нашите политици има како да чуят и видят там надявам се, че ще се отзоват на поканата за доброто на целия БЪЛГАРСКИ НАРОД!!!

Гост

#105

2012-08-17 11:13

Това предложение трябва да получи голямо внимание от страна на медии и правителство за да достигне до максмиален брой хора.


Гост

#106

2012-08-17 12:22

Има една мнооого малка подробност, технологията работи само за хора с ислямско самосъзнание!

Гост

#107

2012-08-17 12:29

Нека всички които вярват в тези технологии да знаят че няма да им трябват повече пари които може да ми дарят по най-бързия начин,приемам също благородни метали,може и скрап,дърва,въглища,горива.
От леките автомобили приемам само немски и японски от 2012 година.
Желая Ви здраве и дълъг живот.
ЧОВЕК

#108

2012-08-17 12:45

Имаме изключителен шанс, който не бива да се пропуска!Държавническото мислене трябва да е в крак с времето, в което живеят и политиците, и хората, и учените, които отварят вратите пед човечеството с новите технологии и постижения на науката в полза на човечеството.

Гост

#109

2012-08-17 12:57

Това е хитър геополитически ход на ходжите,и балъците веднага се варзаха.На Иран му трябва време!
Щом имат тези технологии защо им е атомна централа за "електричество" , ех че сте ми умници всички, 06.09 и 21.09 ще дойдат и ще заминат без да получите нищо, просто им трябва време.....за
атомна бомба разбира се!!!
Те си имат и нефт и газ а сега и тези технологии !Б
Къмата

#110 Re:

2012-08-17 16:46

#109: -

Ама и ти си толкова наясно с нещата...... Щатите и Израел точно заради атомната бомба искат да нападнат Иран. Да са го направили 100 пъти до сега.... Това дет казваш е вярно точно толкова колкото и че Иран направиха терористичния акт в Бургас. Промито мозъче си и ти :)

Преводач

#111

2012-08-17 20:29


Чухте ли за Изпълнителна заповед номер 13606 от 23.04.12 на Барак Обама? В нея американският президент критикува остро Иран и Сирия, че не дават свободен достъп на гражданите си до Интернет и др. под., което КОЙ ЗНАЕ ЗАЩО "застрашава националната сигурност и външната политика на САЩ" - това е написано черно на бяло. В задачката се пита КАКВО всъщност представлява заплаха за нац. сигурност и външната политика на САЩ?! Надали ще е следенето в Интернет и другите пречки, които правителствата на Сирия и Иран създават на гражданите си...

Ето го това място в оригинал: "threaten the national security and foreign policy of the United States."

А ето и пълният текст:
"I, BARACK OBAMA, President of the United States of America, hereby determine that the commission of serious human rights abuses against the people of Iran and Syria by their governments, facilitated by computer and network disruption, monitoring, and tracking by those governments, and abetted by entities in Iran and Syria that are complicit in their governments’ malign use of technology for those purposes, threaten the national security and foreign policy of the United States.The Governments of Iran and Syria are endeavoring to rapidly upgrade their technological ability to conduct such activities."

Превод: "Аз, БАРАК ОБАМА< Президент на Съединените американски щати, с настоящето определям, че извършването на злоупотреби срещу народите на Иран и Сирия от техните правителства, осъществявани чрез прекъсване на компютри и мрежи, наблюдение и проследяване от страна на тези правителства с подкрепата на организации в Иран и Сирия, които са съучастници в злонамерената употреба на технологии за такива цели от страна на техните правителства, застрашава националната сигурност и външната политика на САЩ. Правителствата на Иран и Сирия се опитват бързо да развият и актуализират (upgrade - да ъпгрейднат, казано на компютърен жаргон, бел. прев.) своята технологична способност да провеждат такива дейности".
Тома Неверни

#112 Re: Re: FAKE

2012-08-17 22:29

#7: Крум Фильовски - Re: FAKE

Наивник! Г-н Кеше от мошеник, който от 2009 г. насам организира срещи и мероприятия на които само празни приказки и никакви доказателства! И живее в Белгия, никой от Иранското правителство не е потвърдило контакти с него.

Джони

#113 Стръв за шарани

2012-08-17 23:36

Г-н Кеше е изпечен мошеник, лъжец и измамник! В нета има достатъчно информация за който разбира английски!
Оптимист

#114 Re:

2012-08-18 03:35

 

НОВИ ИНТЕРЕСНИ НОВИНИ ОТ ФОНДАЦИЯ "KESHE" И ЛИНКОВЕ ЗА СВАЛЯНЕ БЕЗПЛАТНО НА ПАТЕНТИТЕ ЗА АНТИГРАВИТАЦИОННИ И ПЛАЗМЕНИ СУПЕРТЕХНОЛОГИИ

http://blogzaserioznihora.blogspot.com.es/2012/08/keshe.html

подписал

#115 Re: Стръв за шарани

2012-08-18 09:28

#113: Джони - Стръв за шарани

А този дето може да чете английски дали може да прочете че от Боинг след демонстрация отказват интерес щото било опасно за досегашните им вложения в технологии Дали разбираш какво определя човешкият прогрес и технологичност? Печалбите на отделни хора. Затова този модел умира. Щото е спирачка за прогреса.

Кой е мошенника?  И да помислиш пак дали не си се назобил със стръвта на средствата за масова дезинформация

Mио

#116 ако изчакаме всичко ще лъсне на бял свят

2012-08-18 13:31

Няма нужда да се спори.Когато намерих тази информация на 17 .06. ,помислих че ще представлява интерес за българското интернет пространство и преведох материала.Всички цитирани източници нагоре тук са взимали данните от първоначалния превод на български, който правих за моя блог на 17.06.това е добре- нека хората да знаят.Някои са против и казват че Кеше е мошеник, но аз не съм се обадил тогава.Вчера,намерих обаче къде са му патентите, ей там нагоре човека е дал линк към вчерашния ми превод.Нека да допуснем ,че Кеше фондацията е измама за правене или пране на кинти, нека да е тъй...От това веднага следва,че и Европейския регистър за изобретения и рационализации се е поддал на измамата им.Ако е и това е така, тогава може да се допусне че всякакви патенти имат предполагаемата цел да Кеше...Ами ако Кеше, тогава е измамник , значи пък всичките ученковци и торба акълии управляващи този регистър са измамници..хехехе..ако и това е така значи и цяла Европа са измамници,т.е. всички ние.Без да поддържам теза за или против Кеше, съм сметнал, че е добре да покажа само фактите в статията.Кеф ми е било да преведа-превел съм.Но да не бързаме да съдим.Там има дати, имейли и други данни ,включително и къде е изпратена покана за България.Нека почакаме малко-всичко ще си дойде на реда--има дадени 2 дати- 06.09.2012.и 21.09.2012. за срещи там , дотогава ще се види кой кум и кой сват и кой на булката брат...

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-08-18 13:35


Мио

#118 Re: Re: Re: Re: Mеждународните граници ще престанат да имат реално значение?

2012-08-18 13:38

#102: - Re: Re: Re: Mеждународните граници ще престанат да имат реално значение? "Само пример : от около 2 години съм енергийно независим поне от електричество - инженер съм и дълги години работих над миниатюрен квантов генератор, който работи!"

 

Господине, интересувам се от вашия квантов генератор и искам да го интерпретирам за себе си , ако се съгласите.Как бих могъл да направя контакт с Вас , при положение ,че сте съгласен да ми обясните как да го конструирам сам.С уважение:Мио- http://blogzaserioznihora.blogspot.com.es/

Мио

#119 Неприключенията на Зомбайо

2012-08-18 13:50

Това е една публикация на един мой приятел и е адресирана към някои хора тук, плюли по-нагоре по някого с коментарите си.Понеже не искам да ги показвам с пръст, се надявам те сами да се покажат след като прочетат веселия материал. Убеден съм, че всички ще ги познаем...Ето и хумористичната статия:
http://neverojatno.wordpress.com/2012/07/27/zombi/
пуф

#120

2012-08-18 18:46

шанс ?
Димитър

#121

2012-08-19 11:32

Нека Правителството на Република България чуе исканията на хората и да направи всичко възможно за развитието на тази програма и на наша територия
Безпартиен

#122 Това е поредния блъф

2012-08-19 12:17

Това е поредния блъф,и опит на деградирали елементи да създават групи в фейсбук ,и опити да се яхне народното недоволство,от алкохолици деградирали ,не успели във нищо,комплексари!Поредната бул шит група която цели да блесне с простотиите си в нета!До колкото до Кеше ако си бяхте направили труда да прочетете щяхте да сте на ясно че нищо не е безплатно!Безплатен обяд няма драги!20000 евро кихаш и получаваш 4кв иначе си плащаш на енергото!Така че мечтайте си за безплатен ток!Поредните идиоти които няма да се съберат и 50 човека пред НС , да им видим комплексарските деградирали физиономии,със шарени плакатчета!Докато еврейте държат властта в кенефа вие само си мечтайте за светло бъдеще!Със петиции и викове по улиците няма да промените нищо,само вдигате шум!Идете агитка на стадиона по ще има ефект!А ма на идиоти как да обясняваш че са идиоти!Разликата между умния човек и глупака е че втория винаги е доволен от себе си!Наполеон го е казал!Дерзайте смело овчици,и до година да не забравите под строй да идете да гласувате!Да ви онодват законно еврейте ,не за друго! :))
Безпартиен

#123 Безплатен обяд няма!

2012-08-19 12:27

http://www.keshefoundation.org/en/shop/product/view/2/3

Поредната комплексарска заблудена група в фейса!Аман от идиоти!
ivmon

#124

2012-08-19 12:32

Надявам се да не е поредната измама!!!!!

Гост

#125 Re: ДО безпартиен

2012-08-19 13:01

"Слабият човек е винаги готов да обижда, псува и мрънка"