УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!


Гост

#1

2012-08-11 15:30

Живота може да бъде прекрасен ако го живеем като свободни хора.

Гост

#2

2012-08-11 15:48

Ние всички сме избрали това бъдеще и ще го постигнем!
От вас зависи дали ще бъдете част от него!

Гост

#3

2012-08-11 15:54

ЖИВОТА Е ПРЕКРАСЕН!!! ОБИЧАМ ВИ !!!

Гост

#4

2012-08-11 16:01

долу евн

Гост

#5 FAKE

2012-08-11 17:08

Това е FAKE!
ЕС

#6

2012-08-11 19:22

От българското измамно и егоистично правителство трябва да се иска постъпково информация за експлоатирането на това благо. Да бъде за народа, а не само за управляващите (това също би било въвеждане в експлоатация. ;)
Крум Фильовски

#7 Re: FAKE

2012-08-11 19:23

#5: - FAKE

Ти си FAKE - неграмотнико.
Да говориш за нещо което не познаваш и не разбираш, е се1 да рекламираш собстената си невежест ! 
Явно е ,че си профан по темата и се изказваш просто ЕЙ ТАКА...,но силно се надявам да си добре със зрението за да може да видиш как именно с помоща на тази технология в края на миналата година Иранците плениха най-новия и  ''съвършен'' модел разузнавателен безпилотен самолет на САЩ дори без да има драскотина по него.
Тук-->  http://youtu.be/-RckGP_z6hQ официално Обама се моли същия да бъде върнат.


Гост

#8

2012-08-11 19:34

Подписах с надежда това да стане ,а ако не- ще пробваме и други начини!Успех !
Мария

#9

2012-08-11 19:46

Да, на Кеше ! Човечеството умишлено се държи в хомота на петрола за да могат да го яхат !
Димитър Божанов
Гост

#10

2012-08-11 20:01

Приятели, мисля, че е в интерес на всички ни да обърнем дължимото внимание на тази петиция и на апелът на фондация Кеше. Информацията за освобождаването от лиценз и даряването на тези революционни технологии на държавите от цял свят обикаля интернет пространството вече няколко месеца. Според мен най-малкото, което може да направи българската страна по въпроса, защото несъмнено го дължи на гражданите си, е да провери легитимността на тази информация и да се свърже с представителите ѝ, които най-добросърдечно подават ръка в момент на предизвикателство за всички държави по света. Най-малкото пък, което аз и ти можем да направим, е да подпишем петицията и да споделим информацията с колкото се може пвоече контакти. Лично следя развитието около случая Кеше от известно време и по всичко личи, че намеренията на учените от фондацията са съвсем сериозни, адекватни, отговорни и действително чертаят нови хоризонти за всичи нас още сега, в този момент. Срещата предстои съвсем скоро - в началото на септември. Нека обърнем необходимото внимание не само заради себе си, а и заради идните поколения, които ще търсят от нас отговорност дали сме били достатъчно бдителни за възможностите, които са ни били предоставени.

Вятър

#11 Пожелание за скептика

2012-08-11 20:04

Дори да мислите, че е FAKE, какво ви пречи да опитате? Така ще се убедите в истината, ама ако не е фалшиво няма ли да сте помогнали към развитието на едно по - добро бъдеще за вас и вашите близки? Или искате да си пълните главите с плява докато сте живи? Сега е момента да се даде шанс на всякакви такива проекти, а то ще си покаже кое си е струвало!
Andy San

#12 ВНИМАНИЕ!

2012-08-11 20:06

Вашият подпис под петицията ще стане окончателно валиден едва след като получите на посочения от вас емейл линк и потвърдите чрез кликването му подписа си! Поради това, ако не сте посочили верен адрес, подписът ви няма да има стойност.
Andy San

#13 Re: FAKE

2012-08-11 20:42

#5: - FAKE

Интересно, кое точно е FAKE?  Ако смятате, че тзи петиция е FAKE, това значи само едно: че Вие не сте достоен да живеете като свободен гражданин, готов да отстоява правото си на собствено мнение в едно диалогично и цивилизовано общество и да зачита личността и мнението на своите съграждани, дори когато изобщо не е съгласен с него.

Сара

#14

2012-08-11 21:16

това е наистина чудесно....дано не е само поредната лъжа
БОРИС ТАШКОВ

#15 ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ на БЪЛГАРИЯ

2012-08-11 22:54

ПЕТИЦИЯТА е ШАНС за БЪЛГАРИЯ

Гост

#17 Re: Re: FAKE

2012-08-12 02:27

#13: Andy San - Re: FAKE

Скъпи ми диалогисте, след като задавате въпрос, а именно - кое точно наричам FAKE, не разбирам как успявате да стигнете до критика, без да сте си изяснили отговора. Надявам се и това да е продиктувано от Вашите надежди за енергия за всички, лечение на всички болести, край на всемирния глад, мигновен превоз, мир и благоденствие. Сега си затвори очичките, посредствена разкошотийке, и помедитирай: кой точно от нас дваминцата не зачита мнението на своите граждани... ~ Оммм ~


Гост

#18

2012-08-12 11:04

Мисля, че това повече от нужно на България. Нямам възможност да да привлиека повече внимание финансово, но се надявам подписът ми да помогне.
Трикстер

#19 Вижте,

2012-08-12 11:23

питайте кой да е образован физик, преди да надувате сапунени балончета, и тогава ми говорете за диалог и право на инакомислие. Да, науката е диалогична; само че за разлика от шарлатаните борави с доказателства и повторяеми опити... Готов съм да се обзаложа, че никой от вас тук няма образование в сферата на природните науки или техническо, иначе нямаше да вярвате в глупости...
Нейсе, ом нами шибая ;)

Гост

#20 Re: Вижте,

2012-08-12 11:32

#19: Трикстер - Вижте,

Свободната енергия е открита от Никола Тесла още в началото на миналия век. Заслуга в тази насока и българите в лицето на Илия Вълков С канадско име Юл Браун открил Браун газ, или как да се получава гориво от вода. И в Габрово има откритие в тази насока с използване на енергията на торсионните полета, но всичко това нарочно се игнорира от световното правителство. Но ресурсите свършват и те сами ще бъдат принудени да я разкрият. Не случайно арабският свят се е насочил да развива туризма, мисли за бъдещето си.

Трикстер

#21 Като се игнорира уж нарочно,

2012-08-12 11:55

що пък непризнантите спецове не излезете един ден пред Народното събрание да направите публичен експеримент и да си докажете тезите? И да стане инцидент, нищо толкова важно няма да се затрие... :)))
Торсионните полета са източноевропейска псевдонаучна мистификация, чудно защо на Запад не знаят за нея - но пък там си имат техните луди ;)
karadev

#22

2012-08-12 12:33

а дано най-накрая да имаме нещо като хората и ние
делфин

#23

2012-08-12 14:37

На света са нужни алтернативни енергии,за да оцелее!

Гост

#24 Re: Въпрос към скептиците?

2012-08-12 15:31

Имам приятел, който си направи фотоволтаична централа и продава ток на държавата, в следствие на подобни проекти поскъпна и тока за потребителите на НЕК, заради така наречената "зелена добавка". Защото закона гласи, зелената енергия прозиведена в повече се заплаща от НЕК на най - висока цена. НЕК започват да губят от това и наказват потребителите си, потребителя е най - губещ, защото плаща БЕЗПЛАТНОТО!!! Та въпросът е вие разбирате ли изобщо за какво ви говоря???

Крум Фильовски

#25 Re: Re: Re: FAKE

2012-08-12 15:43

#16: - Re: Re: FAKE

Е? И? ... не затова става въпрос ! ОЛИГОФРЕН.
твоето граничи със свещена Тъпота.