"Пресметни цената"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията "Пресметни цената"


Гост

#26

2012-04-17 15:45

Крайно време е законите за започнат да отговарят на научни факти, а не да се пишат с невежество и възоснова на предразсъдъци.

Гост

#27

2012-05-17 16:00

Не смятам, че марихуана трябва да се води за наркотик... или поне не сред имената на хероина, кокаина и другите синтетични вещества...

Гост

#28

2012-05-31 22:06

Време е за свободен избор!

Гост

#29

2012-06-18 16:37

Липсва дългосрочен псохосоциален и личностен психорехабилитационен подход приет като държавно финансирана програма, модел за работа с тези хора, техните семейства, обществените нагласи. Подобен подход е социално-терапевтичната общност.
Моля, прочетете това!

http://www.otizvora.com/forum/index.php?topic=728.0

 

Дорина Василева

клиничен и социален психолог

Антропософска лечебна педагогика и социална терапия


Гост

#30

2012-06-25 16:15

Твърдо за легализирането на канабиса!

Гост

#31

2012-06-29 22:50

Време е за промяна!!!

Гост

#32 wtf

2012-08-09 22:56

no comment
munis

#33 wtf

2012-08-09 22:56

no comment
Styx

#34 Нека да помислим позитивно!

2012-11-09 12:50

Колко време ще трае това безумие по света не ми е ясно защо някой хора немогат да проумеят колко е ценно това разстение за човечеството и за индустрията и за медицината и за заемоотношенията между хората. Трябва всички да разберат за ползите и полезните странни на това вълшебно цвете което ще доведе до така желания от всички ни световен мир нека тези от правителството помислят малко по добре колко са положителните странни а те са  без самнено много и отрицателните поне аз не се сещам за нито една.

Ruby

#35

2012-11-10 17:29

100% депутатите пушат и шмъркат
легализация

#36

2012-11-23 00:17

Трябва да се направи някакъв законен протест за да се даде кораж на хората да излязат да протестират и така и малко по малко ще настояват повече хора за легализация.
ГОРД - Пазарджик
Пазарджик

#37 Петиция против правителството на ГЕРБ

2012-11-26 12:28

ГЕРБ е болест, ВАШИЯТ вот е лекарството!
http://www.peticiq.com/gordpz

Да спасим Българя, като подпишем, споделим и разпространим тази петиция!
Nekosi

#38

2012-11-30 09:47

Дано се промени нещо по отношение на ''меката дрога''
Jorkin

#39 Absurd v Bulgaria!!!

2012-12-01 12:09

От 3 години обикалям по болници, започнах от Бургас , преминах през варна и накрая се отзовах в Софиа във ВМА. Искам да Ви заява следното: изпил съм над 1 чувал лекарства, свалих 11 кг за няколко месеца.. бил съм на инжекции и какво ли не... но най-много от всичко ми помогнаха 2 неща: пушенето на качествена (но скъпа марихуана) и едно революционно лекарство Ибодутант. Страдам от СРДЧ и от всичко което съм пробвал до сега - само тези 2 неща имат положителен ефект над състоянието ми. И ето го парадокса - имам желание да си закупя лекарството,но нямам достап до свободната му продажба. И заключението какво е, можете ли да се досетите? Трябва да пуша марихуана всеки ден по 2-3 пъти, за да имам апетит за хранене и за да се успокоява двигателната функция на дебелото черво. Еми ще Ви попитам аз драги ни политици - до кога трябва да си давам парите за марихуана, за да може да живея що годе нормално!? Кога аджеба ще излезе на пазара това толкова нужно за мен лекарство и защо тук в България всичко трябва да става по най-трудният начин!?


Гост

#40

2012-12-01 12:31

Единственото адекватно и реално ефективно решение е легализирането и регулирането, т.е. налагането с данък, на марихуаната. Неведнъж е доказвано, че тя е в пъти по-малко вредна от легалните наркотици - алкохол и никотин. Със или без забрана - хората, които пушат, ще продължат да си пушат. При положение, че това така и така ще се случва, не е ли по-добре държавата да печели от това, да се изтръгне тази дейност от ръцете на мафията, а и самите ползващи да бъдат по-сигурни, купувайки стандартизиран и лицензиран продукт?
Zedd

#41

2012-12-01 12:42

Едно хипотетично легализиране на конопа и използването му не само за "друсане", както необразованите го наричат, а и за правене на въжета, дрехи, лекарства, пластмаса маже рязко да издигне нашата България до едно много високо икономическо ниво. Прочетете това http://www.facebook.com/DekriminalizaciaNaMarihuanata/posts/387691821308331
krezo0

#42 Re: Absurd v Bulgaria!!!

2012-12-01 15:55

#39: Jorkin - Absurd v Bulgaria!!!

Моля те, свържи се с нас като изпратиш лично съобщение на страницата:

https://www.facebook.com/DekriminalizaciaNaMarihuanata 

В момента ни трябват хора, които да разкажат своята ЛИЧНА история за ползата от медицинско използване на Канабис като лекарство. Ако искаш да помогнеш на себе си и хора като теб да използват билката по предназначение, ОБАДИ СЕ !  

ПОЗДРАВИ и бъди здрав/а! :)


Гост

#43

2012-12-01 19:40

Mисля че трябва да се добавят индустриално производство за комерсиални цели , което е силно икономически изгодно. Смятам че трябва да има места където марихуаната е абсолютно легална и се продава съвсем официално. Като начало даже е по добре да се легализира в най бедния регион на държавата , към които ще автоматично ще се насочи стабилен финансов поток.В случая северозападна България.

Гост

#44

2012-12-01 19:40

Мисля че трябва да се добавят индустриално производство за комерсиални цели , което е силно икономически изгодно. Смятам че трябва да има места където марихуаната е абсолютно легална и се продава съвсем официално. Като начало даже е по добре да се легализира в най бедния регион на държавата , към които ще автоматично ще се насочи стабилен финансов поток.В случая северозападна България.

Гост

#45

2012-12-02 21:47

Шанс на страната да донесе щастие на хората и перфектен нов икономически ресурс
Истината

#46 "Пресметни цената"

2013-01-02 16:03

http://www.youtube.com/watch?v=E_ldevrLFTs заради тези възможности за наистина екологични продукти и факта че първият бензин и дизел използвани от Ото и Дизел са от коноп е нелегална за да могат глобалистите да имат контрол над обществото!!!!! Хенри Форд е произвеждал колите си в началото от коноп както и горивата по онова време също са били от марихуана!!!!!http://www.youtube.com/watch?v=54vD_cPCQM8

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-01-25 22:20



Гост

#48

2013-02-08 21:11

Za men marihyanata trqbva da se dekriminalizira.

Гост

#49

2013-02-11 00:15

Legalize it ...!!!!!

Гост

#50

2013-05-22 15:36

Горе долу само в България е забранена напълно, защо?