Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!


Гост

#51

2016-11-20 13:03

Защото не бива да остане ненаказано нито едно убийство на пътя!

Гост

#52 Re: Майната ти госпожо

2016-11-20 13:12

#32: Silviya -  

 Когато, жена разсъждава за шофиране в градски условия или изобщо дава интервюта за предимства и шофиране ми е много тъпо. Веднъж блъснах жена ми, защото вдигна 90 в града. Изобщо не я отразих, че ми се обиди. Такива каранки просто да ги нямаме. И каквото зависи от мен ще бъде упражнено с пълна сила на всяка цена. Шофиране с над 100 в града обезсмисля думата предимство отвсякъде. Има ли такова нарушение предимствата изсчезват просто. Ти летиш и другите участници просто не смогват да съобразят случващото се. Виждат светлини на хоризонта и в следващия миг са вече мъртви. Пример са пикливите моторджии, все им вземат предимството и мрът, като кучета. Кой да Ви отрази предимството с 200 бе малоумници. С висока скорост в града, като на тази богата хлебарка, той ми отнема предимството за да осмисля, че трябва да му предоставя такова? Разбираш ли Силвио неадекватна? По твоята логика човек не трябва да навлиза НИКОГА в път с предимство, защото видиш ли, от там може да долети богата хлебарка с 200 и няма да има време за реакции. Предимството е предимство при нормални скорости. За да има време за осмисляне и реакции. За да си свършат работата броните и ламарините и да приключи всичко с едно проваляне на настроението и дълбок размисъл. И Солвио не разсъждавай по материята шифиране, не ти е ясна.


Гост

#53

2016-11-20 13:18

За максимална присъда съм.
Ducy

#54

2016-11-20 13:33

Защото е крайно време тези,които отнемат човешки животи,след като си позволяват да шофират и с превишена скорост,и след употреба на алкохол да бъдат наказани АДЕКВАТНО! Само тогава всеки ще започне да се замисля!!!


Гост

#55

2016-11-20 13:53

Съд и ефективна присъда за предумишлено убийство!

Гост

#56

2016-11-20 14:05

Подписвам се в петицията не само защото познавам загиналата в катастрофата а и защото ми омръзна от самозабравели се момченца които се мислят за недосегаеми заради парите на родителите си!
Не твърдя че момчето е искало да се случи това но къде е тръгнало пило!
Става така защото няма държава и всеки с пари е над закона!

Гост

#57

2016-11-20 14:22

Защото беззаконието в България ражда престъпници!

Гост

#58

2016-11-20 14:24

Наистина имаме нужда ит такава петиция. Преди 10 години загубихме по такъв нелеп начин наша роднина. На 7/12/2006 на моста на река Янтра при град Бяла Русенско загубихме моята зълва Елица млада жена на 38 години и за 18 загинали млади работоспособни Българи дадоха орисъда от 10 години и какво от това. Той УБИЕЦА вече си е излязал но тяхния живот няма да се върне. Разстоянието от Русе до Бяла е 50 километра, има няма за тези 10 години по 5 км. да бяха строили сега щяхме да си имаме магистрала.

Гост

#59

2016-11-20 14:31

Подписах тази петиция, защото всеки ден съм свидетел на грубо нарушаване на правилата за движение в Пловдив. Пълно е с шофьори, които поставят под риск не само себе си, но и всички на пътя. Средната възраст на такива наглеци е точно като на въпросния младеж.

Гост

#60

2016-11-20 14:33

За повече справедливост

Гост

#61

2016-11-20 14:34

Ако няма действащи закони и също такива присъди, тогава няма да има и бъдеще за следващите поколения. Ред и дисциплина са нужни а не анархия и безпорядък. Законът трябва да е еднакъв за всички, били те бедни или богати.

Гост

#62

2016-11-20 14:34

Защото трябва да спрем убийцити на пътя

Гост

#63

2016-11-20 14:47

Престъпление ! Ужасно е да бъде отнет човешки живот! Но по тъкъв престъпен и нелеп начин и да не бъде наказан извършителя това престъпление е още по голямо престъпление !!!!!!!

Гост

#64

2016-11-20 14:58

Нужно е да има справедливост и всеки да си понесе отговорността.

Гост

#65

2016-11-20 15:11

За да спре този ад!
Ние трябва сами да си помогнем,да се обединим и да не заравяме глава в тинята.
nasko v

#66 Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-20 15:23

#52: - Re: Майната ти госпожо 

 evala da kwo da im oqsnqvash na maloumnite hora deto se opitvat da mislqt ili da go opravdavat toq


Гост

#67

2016-11-20 15:26

Нека накажат всеки нарушил Закона за движение по пътищата ,в противен случай на нас война не ни трябва ние сами ще се унищожим като НАЦИЯ !!!
Silviya

#68 Re: Re: Майната ти госпожо

2016-11-20 18:05

#52: - Re: Майната ти госпожо 

 Не ме разбирай погрешно, не оправдавам по никакъв начин момчето. Не иска да си представям, ако ми беше пречинил на мен такава мъка. Можеше да прегази хората дори, ако се движеха в неговата посока, а не на ляв завой.

На мен една дама ми изкочи по същия начин, но карах с 50 и е избегнах.

Мойто шофиране специално е в пъти по-добро от на много мъже. Но това няма значение.

Има значение само, че двама души няма да се върнат вкъщи повече и едно младо момиче е с опасност за живота.

Не защитавам такова поведение на пътя. Достатъчно съм адекватна, за да знам кое е правилно и кое не.

 

тео

#69 Re:

2016-11-20 20:02

#1: -  

 Драконовски мерки за джигитите

 

на пътя


Гост

#70 Нелепо е!

2016-11-20 20:20

Престъпление и злополучен инцидент са различни неща. Не съм съгласен, че трябва един умен, образован и добър млад човек, станал част от нелеп инцидент да бъде пример за назидание и да поеме тежестта на омразата и мъката на хиляди хора загубили близки на пътя. Искренно съчувствам на всички близки на загиналите и потърпевши участници в подобни инциденти...животите им никога няма да са същите, мъката за всички е огромна! 

Елидами

#71

2016-11-21 07:51

Бясна и отвратена


Гост

#72

2016-11-21 07:56

Това е отвратително,да отнемаш човешки животи и да продължаваш да си живееш жалкия безмислен животец,все едно нищо не се случило.Нека има сурови наказания за тези малоумници!

Гост

#73

2016-11-21 08:12

Днес жертвите са наши близки а утре някой друг , това е престъпление което трябва да бъде наказано и ако не ! то и вие драги съдий и адвокати сте саучастнци и ще носите тази отговорност докато сте живи 


Гост

#74 Re:

2016-11-21 10:54

#32: Silviya -  

 Ако въпросният бе карал с разрешената скорост за движение нямаше да се стигне до тука,но тоя е карал доста бързо и то след употреба на аклохол,мислийки се за безсмъртен...дано си получи заслуженото и преосмисли нещата зад решетката,където му е мястото.


Гост

#75 Re: Нелепо е!

2016-11-21 11:52

#70: - Нелепо е! 

 Да нелепо е,но един млад умен и образован  човек не би карал с бясна скорост ако е такъв.И да нелепо е да незнаеш ,как да обяснеш на четири сирачета защо мама или тати никога вече няма да се върнат и да ги прегърнат.