Протестна нота против НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

Крали Марко

#26 Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-02-07 09:29

#24: Анастасов - Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 

 

Войстващите простаци като Анастасов трябва да ги скопяват. Само така можем да спрем тяхната денонощна мастурбация.

 

ha-ha-ha

викайте да помагам, ако има нужда

Анастасов

#27 Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-02-07 14:40

#26: Крали Марко - Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

Виждам, че следите нещата. Браво похвално.

Ето бонус тогава още малко информация по темата!
КАК УГОВОРКИТЕ СТАВАТ ПОД МАСАТА и НЕЗАКОННО ИЗНЕСЕНА ИНФОРМАЦИЯ от ДАБЧ !

Понеже виждам, че ви е интересно и следите ежедневно написаното... Следете и реакцията на държавнта администрация, която утре рано сутрин ще чете Протестната нота изпратена от ИК и долуподписаните.

Анастасов

#28 Г-н Борис Вангелов: ДАБЧ трябва да се трансформира в Министерство за българите в чужбина

2016-02-15 10:09

Интересно интервю на Г-н Вангелов от 2015-та година, дни преди да бъде назначен на поста - Председател на Държавна агенция за българите в чужбина.

Всичко казано в интервюто е доста интересно, но отговора на последният въпрос показва колко много целта на тази петиция е правилна!

Цитирам:
Въпрос:
Трябва ли ДАБЧ да се трансформира в Министерство за българите в чужбина?

г-н Вангелов: Да, това е толкова естествено и логично, защото извън границите на България живеят милиони етнически българи и български граждани.

Прочетете пълното интервю тук -  http://www.eurochicago.com/2015/02/boris-vangelov-dabch/

Анастасов

#29 ДО ДНЕС 15-ти февруари, до 9 часа сутринта!

2016-02-15 23:05

След 10 месеца тайни заседание, след изпратена Протесна нота преди една седмица, до днес 9:00 часа сутринта в понеделник на сайта на ДАБЧ, нямаше никаква информация!

Анастасов

#30 Прозрачност! Капка по капка - вир.

2016-02-16 01:51

Изпратеното писмо в петък 12-ти февруари със Заявлението за достъп до обществена информация, нямаше как да бъде пренебрегнато. Все пак нарушаването на закона е подсъдимо. И така днес в сайтът на ДАБЧ НАЙ-ПОСЛЕ се появи ЧАСТ от информацията написна и оформена в цяла една страница. Общи приказки за замазване на очи...

Появи се списък на този НЕлегитимен съвет.

Естествено, друго нищо не се казва, защото цялата им дейност до сега за 4 заседания е просто един фарс в стил трагико-комедия или по-кратко ЦИРК. Очакваме да видим протоколите на заседанията, броя на участвалите и записите.

Погледнете сайта на ДАБЧ за да прочетете списъка! Очакваме да коментирате, кого от "консултантите" познавате и мнението ви относно този театър!

http://www.aba.government.bg/?lshow=3

 

 

 

Бота Тролева

#31 Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-02-29 16:52

Понеже виждам, че ви е интересно и следите ежедневно написаното... Следете и реакцията на държавнта администрация, която утре рано сутрин ще чете Протестната нота изпратена от ИК и долуподписаните.

Не пишете повече на държавната администрация! Обърнете се към психиатър.

 

 

...

#32 Re: Re:

2016-02-29 23:15

#10: Зорка - Re:  

 Не е необходимо да имаш даже покана. Който иска да работи може да се включи с работа. 

Лила Кара

#33 Злоупотреба и престъпно поведение цари във вашите редици, другари от Гърция, Семейство Анастасови.

2016-03-01 00:16

Аз съм Лила Кара. Винаги пиша всичко на български, включитено и името си. И във Фейсбук съм с име на български. "Големият компютърен специалист". който ме е "добавил" в тази подписка, не е обърнал внимание, че аз НЕ пиша с латински букви въобще, защото знам граматиката на българския език и не крия грешки зад латински букви! .
Аз съм член на този Съвет и никога не съм подписвала такава петиция. Тук има престъпление. Това не е просто група, а Подписка, Петиция. Присъствието ми тук се зачита за подпис, затова аз считам добавянето ми без мое съгласие, за престъпление. Със сигурност има злоупотреба и с лични данни, какъвто е имейл адресът ми. 
Познавам един компютърен специалист, за кратко ми беше виртуален "приятел", кръстил се е във Фейсбук, "Семейство Анастасови". Той се перчеше по време на краткото ни "приятелство", че работи за Фейсбук и може да взема решения от името на Фейсбук, да наказва, да коригира, да ... да дерибейства. Това му поведение ме кара да мисля, че той има много активно участие в добавянето на моето име в тази Подписка. Още повече той е веднага след мен в списъка на подписалите се. 
Създателят на Петицията незабавно да заличи моето име! 

Георгиев

#34 Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-03-02 23:00

#26: Крали Марко - Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 Крали Марко, ама ти не беше ли васал на османците?! К`во те интересуват  българските работи?

Петя до многоточие

#35 Re: Re: Re:

2016-03-03 00:26

#32: ... - Re: Re:  

 Щом не е нужна покана вие защо се самоизбирате и не обявявате прозрачно дейността си, а се представяте от името на цялата българска общност в чужбина?
Къде са групите ви във ФБ, къде е сайтът ви?

Петя

#36 Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-03-03 00:30

#31: Бота Тролева - Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 Само един "трол" може да напише такава дивотия! Писна ми от надути и образовани българи в чужбина - абе първо научете едецата си на български език пък после давайте акъл на другите.
Искали да ни представляват! Егати простаците сте с по две гражданства!

Ivan

#37 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-03-03 23:40

#36: Петя - Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 нещо по-умно не можете ли да измислите в своя защита? Вие сте едни банда лъжци, начело с Ананасов. Защо фалшифицирахте подписа на Лила Кара по-горе? Защо дрънкате простотии?  "Искали да ви представляват"? Това къде го прочетохте?  Защо лъжете? Хайде, Ананасов за това му плащат. Ами вие? Какво падение, наистина.

до автора на "подписката"

#38

2016-03-03 23:41

#33 Злоупотреба и престъпно поведение цари във вашите редици, другари от Гърция, Семейство Анастасови.

2016-03-01 01:16

 

Аз съм Лила Кара. Винаги пиша всичко на български, включитено и името си. И във Фейсбук съм с име на български. "Големият компютърен специалист". който ме е "добавил" в тази подписка, не е обърнал внимание, че аз НЕ пиша с латински букви въобще, защото знам граматиката на българския език и не крия грешки зад латински букви! .
Аз съм член на този Съвет и никога не съм подписвала такава петиция. Тук има престъпление. Това не е просто група, а Подписка, Петиция. Присъствието ми тук се зачита за подпис, затова аз считам добавянето ми без мое съгласие, за престъпление. Със сигурност има злоупотреба и с лични данни, какъвто е имейл адресът ми. 
Познавам един компютърен специалист, за кратко ми беше виртуален "приятел", кръстил се е във Фейсбук, "Семейство Анастасови". Той се перчеше по време на краткото ни "приятелство", че работи за Фейсбук и може да взема решения от името на Фейсбук, да наказва, да коригира, да ... да дерибейства. Това му поведение ме кара да мисля, че той има много активно участие в добавянето на моето име в тази Подписка. Още повече той е веднага след мен в списъка на подписалите се. 
Създателят на Петицията незабавно да заличи моето име! 

Патър Стаматов

#39 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-03-04 08:56

#36: Петя - Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 "Писна ми от надути и образовани българи в чужбина "

Петя, това ли бил проблема. За да си патриот, трябва да говориш български и да си необразован? Ашколсун! (както се казва на български). Патриоти сет, няма що (по Христо Ботев... за по-образованите).

Анастасов

#40 Списъчето преди актуализацията, че вече има напуснали и не участващи, други с отводи и не участващи!

2016-03-24 20:29

конСУЛТАНтите на ДАБЧ:

Анастасов

#41 Архивите са живи! Плюещите Директора на ДАБЧ, сега са му конСУЛТАНти?

2016-03-24 20:41

Само преди 1 година PROФЕСора от Тулуза в компания на специялиста по ръжда, волно подписващи се в интернет пространството под текстове написани от ВОС-Франция, плюеха по сегашният ръководител на ДАБЧ (тогава кандидат). Но след избора му, рязко смениха курса на корабчето.

Анастасов

#42

2016-03-24 20:52

Ето как изведнъж, не само корабчето се върна в изходна позиция, но и СУЛТАНчетата се върнаха на коне.. и станаха вече конСУЛТАНчета на онзи лошия човечец. Типично! Същите хубавци са и похлупаци в "Гласувай без граници" на Малеева...

Но да не се отвличаме от темата!

Продължение ще намерите официално на страниците на www.BulgariaPress.com

Ето и първата от няколкото теми там до момента СКАНДАЛ, КАК СЕ ТВОРЯТ ЗАКОНИ ЗА ЕМИГРАНТИТЕ НА ТЪМНО!

 

Успех на всички в разсъжденията!


Гост

#43 Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-03-27 11:22

#3: Анастасов - Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 Точно Атанасав , много благодаря за изказването ..този гаврилов е опасен за обществото българско ...


Гост

#44

2016-03-27 11:40

Мога спокойно да кажа , че тези хора самоназначили се в този съвет , ми изглеждат нереализирали се неудачници които тук получават възможност за "изява" ! Пример господинчото гаврилов , администратор в няколко групи в които си представя , че е във времето на "османско владичество" / неговото мнение по отношение на робството тегнало над българският народ / и владее пространството със словесната си тъпотия ...

Анастасов

#45 Уж нямало ОС, а само ВОС...

2016-03-27 12:03

Любо, докога с тия селски номера?

Анастасов

#46 НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-04-07 15:52

Статията днес в България Прес:


ПОРЕДНОТО ПРЕДАТЕЛСТВО СРЕЩУ ДИАСПОРАТА!

Защо Е НЕлегитимен Консултативният съвет към
Председателя на Държавната агенция за българите в чужбина?

 

13-те отговори на въпроса четете тук:

http://bulgariapress.com/2016/04/06/konsultativen-suvet-kum-dabch-koi-kogo-izbra/