Правосъдие за собствениците на кобилата при метрост. Г.М.Димитров


Гост

#76

2014-09-26 11:41

Животните в България трябва да имат равни права с нас хората..

Гост

#77

2014-09-26 12:00

Двукраките зверове трябва да бъдат накзвани, за да се научат - те и други като тях, на хуманно отношение към животните, а вероятно - и към хората...

Гост

#78

2014-09-26 12:00

Тази петиция е поредното доказателство, че нашата държава все още се нуждае от петиции за да защитава обществото си, тъй като няма здраво законодателство или власт,която да го извърши! Вярвам,че подобни изяви на агресия над невиино животинче(каквото е пребитото конче от Г.М Димитров, се равнява на престъпление, което е заслужава подобаващо наказание! Не можем да оставим подобни "червеи", да прояждат ябълката на нашето общество, а ние да не правим нищо по въпроса! Замисляли ли сте се,че хора очевидно с не особено здрави морални разбирания, които измъчват животни, за които няма закони, един ден ще упражнят насилие и върху хора, така както са го правили с животни! Тогава отново ли ще стоим безучастно?! Изключително съм щастлива,че тази петиция съществува, за да мога да я подпиша и да подкрепя каузата зад нея! Искренно се надявам,че справедливостта ще възтържествува!

Гост

#79

2014-09-26 12:02

Дали аз ще коментирам или не тази постъпка не е от значение. От значение е липсата на отношение от страна на имащите властта да контролират и раздават правосъдие. Всеки ден ставаме свидетели на издевателства над беззащитните и се питам това ли е "светлото бъдеще" ?!

Гост

#80

2014-09-26 12:06

СКАНДАЛНО!!!


Гост

#81

2014-09-26 12:11

Наказание!

Гост

#82

2014-09-26 12:15

Действия се искат , не коментари !!!!
Време е за наказания !

Гост

#83

2014-09-26 12:16


"За величието на една нация и моралния й прогрес
може да се съди по отношението й към животните"
Махатма Ганди
Хрис

#84 Re:

2014-09-26 12:18

#78: -  

 Аз не съм много щастлива от съществуването на тази петиция, но я подписах разбира се! Искам да бъдат наказани и ТРЯБВА да бъдат наказани, но едва ли ще се случи.

Избутвам настрана чувствителност, любов към животните, състрадание и т.н. Ще акцентирам върху друго - както ти каза, мила, щом с благо по нрав животно постъпват така, какво остава за човек, а не дай си Боже опърничав или чапат човек (Какво!? Директно ще го колят ако не им се подчини ли?) и второ не по-малко важно - що за отношение към същество, което ти ВАДИ ХЛЯБА. Точно както се отнасят и към нас - ние влачим каруцата, плащаме луди данъци за да им се осигуряват какви ли не помощи и привилегии, а в отплата КАКВО????

Щастливам съм обаче, че все някаква справедливост блесна тук - конят им беше отнет, при това от нежни ръце. Благодаря Ви, момичета, че ви има! Тези, които първи се отзовахте и се престрашихте да им се опълчите на тия мърши! Благодаря и на останалите хора, които са пристигнали на мястото в последствие, без вас не се знае крехките девойки дали щяха да успеят! Вие сте важните и ваша е заслугата!

Държах се в течение почти постоянно какво се случва, най-много се страхувах за Стеф и Борислава, "виждах" как се развиват нещата... държава дефакто нямаше... току така се появи под някаква форма (за момент полиция), току така се позачуди какво да прави и току така просто се изнизва, оставяйки ви да се оправяте САМИ! Е СПРАВИХТЕ СЕ! 

От тук следва, че на нас държава не ни трябва! Или поне не тая! Така че - ЗАКРИВАЙ и си гради нова на чисто!


Гост

#85

2014-09-26 12:23

Просто нямам думи за коментар, при вида на кончето........
Масово се измъчват животни от нас хората.....Ние просто не сме хора.............Незнам какво сме:((((

Гост

#86

2014-09-26 12:41

Няма думи

Гост

#87

2014-09-26 12:46

С уговорката, че пишете че собствениците са хора. Не са хора, цигани са. Примитив някакъв, погрешно причисляван към човешкия вид.

Гост

#88

2014-09-26 12:57

da iztragnem selqnite ot tai inache hubaviq ni narod :) sadizma trqbva da bade nakazvan .. utre tova moje da e vasheto dete !

Гост

#89

2014-09-26 13:10

Насилието над животни трябва да е подсъдимо и в България!!!Поне да не се допуска животно-бито,измъчвано да бъде върнато на хората който са го измъчвали !!!! СЪБУДЕТЕ СЕ БЪЛГАРИ !!!

Гост

#90

2014-09-26 13:33

Правосъдие за собствениците на кобилата при метростанция Г.М.Димитров

Гост

#91

2014-09-26 13:38

Срамота!
Банков

#92

2014-09-26 13:46

Подписах, дано обаче не сме глас в пустиня. Дай Боже справедливостта да възтържествува!


Гост

#93

2014-09-26 13:53

Имам кон и знам какво усилие е в България с мизерни заплати да успея да го гледам.Въпреки това полагам всички грижи за него,храни се,лекува се ,излиза на разходки и получава цялата ми любов!Тези индивиди,независимо дали са роми или не нямат никакви основания за такъв терор над животното.Като не могат да си позволят и минимални грижи за него,значи нямат право да го притежават!А за държанието им към кончето ЗАСЛУЖАВАТ НАКАЗАИЕ!В краина сметка заради това са създадени тези закони!

Гост

#94

2014-09-26 14:01

Смятам,че това нещастно и измъчено животно в никакъв случай не трябва да се връща на предишните си собственици,тъй като те най-вероятно ще продължат да го измъчват по същия начин,както досега.Никой няма право да причинява каквито и да било страдания на беззащитните животни.

Гост

#95

2014-09-26 14:14

Това не са хора , заслужават да последват съдбата на кобилата , мамка му !

Гост

#96

2014-09-26 14:14

Ужасно отношение, което трябва да бъде жестоко и справедливо наказано!!! Дано тъпите собственици си понесът всичко, което заслужават !!!!

Гост

#97

2014-09-26 14:19

Не трябва да съществуват такива хора.

Гост

#98

2014-09-26 14:20

Линч и саморазправа заслужават, да ги вържат и пребият по същия начин, пред децата им, за назидание.. Нямам думи, не спах 2 нощи след видяното, просто нямам думи. Що за ИЗРОД трябва да си, докога ще търпим подобни адови изчадия, докога ще съществуват за наша сметка?? Не глоба, не затвор, не знам какво заслужават. Да ги разпнат на кон, като в далечното минало! Нещастници гнусни... Ей, място не си намирам, бих ги пребила със собствените си ръце!


Гост

#99

2014-09-26 14:21

Крайно време е да спре тази жестокост към животните и нека виновните бъдат наказани.

Гост

#100

2014-09-26 14:21

Que ces criminels soient trés sévèrement punis, s'il ne tenait qu'à moi je leur ferais la même chose et bien pire encore.... Pauvre petite jument! je suis en révolte et scandalisée si ces gens ne sont pas punis à la hauteur de leur crime, oui c'est un crime que d'avoir torturé cette pauvre bête qui ne leur aurait jamais fait de mal. Il y en a marre de toute cette maltraitance impunie envers les animaux, des monstres ignobles comme ceux-là ne doivent plus jamais détenir ou adopter le moindre animal et je souhaite du fond du coeur qu'il leur arrive le pire dans leur vie..... ainsi qu'une peine sévère leur soit attribuée.....Ah! si je les avais en face de moi.....