Протестна нота против НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

Quoted post

Ivan Stanoev

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-02-03 15:51

#16: Анастасов - Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 Г-н Анастасов, името ми е Станоев. Не съм участвал в избора на тези хора. Само че, доколкото разбирам от такива съвети, те не се избират а назначават. Така че, моля да смените терминологията си, тя обърква хората. Вие оспорвате правото администрацията да назначава експертни съвети ли?

 

Искам да питам също за корепонденцията на г-н Манов по-горе. Вие ли си я написахте или пък той ви я даде. Да знаете, че и при двата възможни отговора, вие нарушавате закона. Да ви ръкопляскаме ли трябва? Започва да ми смърди на този форум, май ще си запуша носа и ще изляза.

Отговори

Анастасов

#19 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ

2016-02-03 19:04:02

#17: Ivan Stanoev - Re: Re: Re: Re: Re: Re: относно НЕЛЕГИТИМЕН Консултативен съвет към ДАБЧ 

 Г-н Станоев извинявам се за името, грешно прочетено от мен. Явно все аз обърквам нещата и неразбирам!

Но явно не съм единствен, както виждам има и други питащи, но не получаващи отговори. Вижте: