Петиция към главния прокурор Борис Велчев

хкгкхгйхгй

/ #282 Re: Re: Импотентността не се лекува с побоища, синко

2011-05-22 13:28

#272: - Re: Импотентността не се лекува с побоища, синко

Идиот си ти, жалък недоклатен педал. Като дойдат турците след 20 години да те пречукат ще запееш друга песен, ама ще бъде късно.

Щото сценарият е ясен  - използвайки маската на толерастията, безграничната глупост на такива шимпанзета като теб, слабостта на държавата и демографската катастрофа, турските престъпни елементи начело с ДПС искат религиозна свобода (е, спечелиха я), целят обезлюдяване и циганизиране/турцизиране на цели области (постигат го - времето работи за тях), после обявяване на България за многонационална държава и накрая завземане на властта под заплахата от етнически сблъсъци - силово или чрез избори за ДПС е все тая.

И накрая нали се сещаш - турските армии влизат в София и България става част от миналото. Тогава нека ЕС те спасява от ятагана, колкото Запада спаси Източна Европа от турската агресия преди 700 години. Те оставиха Византия - една хилядолетна империя, наследник на Римската империя, и държава с култура, история и огромно влияние да загине, че нас ли няма да оставят!

Разбра ли ме сега, малоумен тъпако!

И не съм атакист.

Колкото до грамотността ми - имам повече от едно висше образование, селтако, а ти върви и си завърши килийното училище и после драскай на компютъра, щото съм сигурен, че някой друг пише, а ти диктуваш на жалкия си селски акцент. Добре, че поне някой те разбира.