Против идеите за промени в работата на Фонд за лечение на деца


Гост

#1

2013-04-11 09:33

Една чудесно работеща институция, което е рядкост в БГ, с чудесни и отговорни хора работещи там.Не посягайте на бъдещето на децата ни!

Гост

#2

2013-04-12 06:23

До момента това е най-успешния фонд в страната,моля
не го съсипвайте !!!

Гост

#3

2013-04-12 14:29

Колкото по малко досег до българската държавна администрация има българският гражданин, толкова по дълго ще живее.
Ако има коефициент за ефективност на българската държавна администрация, то той едва ли би прескочил нулевата бариера.

Гост

#4

2013-04-16 04:45

Оставете нещата,както са не усложнявайте и без това тромавата държавна машина!

Гост

#5

2013-04-16 07:12

Когато нещо най-после е заработило нормално, НЕ ГО ПИПАЙТЕ!

Гост

#6 Re:

2013-04-16 08:35

#5: - (Y)

 


Гост

#7

2013-04-16 11:34

Оставете нещата

Гост

#8

2013-04-16 19:23

Господи, помогни да ги спрем
Росен

#9

2013-04-17 08:21

За пореден път се убеждавам, че никой от власт имащите не зачита здравето и живота на нашите деца и се стреми всячески да разруши това, което е направено с толкова много труд за тях.
Марина Пешева

#10

2013-04-18 10:11

Позволявам си да копирам от електрония регистър на ЦФЛД информацията за последната ми молба.
2242/09.04.2013г. 9 години Паралитична луксация на лява тазобедрена става. Хамартом в таза. 16.04.2013г. 17.04.2013г. Одобрено

В КЛЧ за една седмица не могат да ми предвижат молбата, а какво остава за решение.
Вяра Димова

#11

2013-04-28 11:45

Майка съм на дете, което благодарение на Фонда за деца лекуваме в чужбина вече втора година. Ние сме от Бургас и кореспонденцията ми с Фонда за деца никога не ми е била в тежест- всичко е максимално улеснено! Това е чудесно работеща институция, с изключително компетентни професионалисти и хора, изцяло ориентирани да служат в името на здравето на нашите деца!
Блгадоря Ви!
Искрено се надявам и в бъдеще да мога да изразя своята признателност към Вас!
Не посягайте на това, което помага на нашите деца- бъдещето на България!

Гост

#12

2013-05-15 06:33

И тази надежда на хората с болни деца ли искат да отнемат?
ГБС

#13

2013-05-16 09:25

БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТОЗИ ФОНД, ДНЕС МОЯТА ВНУЧКА ИМА НОВ ЖИВОТ.БЛАГОДАРЯ ЗА СЪПРИЧАСТНОСТТА ТА Г-Н АЛЕКСАНДРОВ И НА ВСИЧКИ СЛУЖИТЕЛИ ОТ ТОЗИ ФОНД, КОИТО СВОЕВРЕМЕННО НИ ПОСОЧИХА ТОЧНОТО МЯСТО, НАСОЧИХА НИ ПРИ ТОЧНИЯ СПЕЦИАЛИСТ В АДЖЪБАДЕМ БОЛНИЦА В ИСТАНБУЛ И СТАНА ЧУДО.СЛЕД 8 МЕСЕЦА МЪКИ, СТРАДАНИЯ И ПСИХИЧЕСКИ ТРАВМИ /ЗАЩОТО СЕГА И ТОВА ЛЕКУВАМЕ/, СЛЕД ТРИ НЕУСПЕШНИ ОПЕРАЦИИ, ТРЕТАТА НА 13.03.2013Г НЕ НИ ИЗДАДОХА И ЕПИКРИЗА, ЗАЩОТО НЕ ЗНАЕХА КАКВО ДА ПИШАТ НИ НАСРОЧИХА ЗА 08.04 2013Г ЧЕТВЪРТА ОПЕРАЦИЯ С КОЯТО ЩЯХА ДА ОСАКАТЯТ 15ГОД. ТИНЕЙДЖЕРКА ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ НИКОГА ДА НЕ БЪДЕ ИСТИНСКА ЖЕНА И МАЙКА.ДОКАТО СМЕ ЖИВИ НЯМА ДА ЗАБРАВИМ ГНУСНОТО И БЕЗОТГОВОРНО ОТНОШЕНИЕ НА ДОЦ.СИРАКОВ /МАЙЧИН ДОМ -СОФИЯ/, КОЙТО НИ ИЗГОНИ КАТО МРЪСНИ ПСЕТА И ОТКАЗА ДА Я ПРИЕМЕ В ОТДЕЛЕНИЕТО, А И ГРУБОТО ОТНОШЕНИЕ НА ДОЦ. СЛАВЧЕВ /ЕДИНСТВЕН СПЕЦИАЛИСТ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ В БЪЛГАРИЯ/СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА, КОЙТО ЗАЯВИ, ЧЕ НЕЗНАЕ КАКВО ДА ПРАВИ.
ЗАЩО ТЕЗИ, КОИТО ИСКАТ ДА УНИЩОЖАТ ТОЗИ ФОНД НЕ ИЗВЪРШАТ ПРОВЕРКА С КАКВИ СРЕДСТВА СЕ ЗЛОУПОТРЕБЯВА ОТ ЗДРАВНАТА КАСА В ТЕЗИ ГОЛЕМИ БОЛНИЦИ.СЕГА В ТАЗИ НАПЪЛНО СРИНАТА ДЪРЖАВА В КОЯТО НИКОЙ НЕ ГО Е ГРИЖА ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ, А ВСЕКИ ДЪРЖАВНИК ГЛЕДА ДА СЕ ПОДСИГУРИ ЗА ЦЯЛ ЖИВОТ, НЕЩОТО КОЕТО Е ЕДИНСТВЕНО ОСТАНАЛО НЕОПОРОЧЕНО, НЯКОЙ КОЙТО МОЖЕ ДА ПОМОГНЕ НА ТЕЗИ БОЛНИ ДЕЦА И ДА СМЕКЧИ СТРАДАНИЕТО НА ТЕЗИ РОДИТЕЛИ, БЕЗРАЗСЪДНО СЕ ОПИТВА ДА БЪДЕ НОВАТОР И ДА ДАДЕ ВЪЗМОЖНОСТ НА НЯКОИ НЕКАДЪРНИЦИ ДА ПОСЕГНАТ НА ТЕЗИ СРЕДСТВА.
УМОЛЯВАМ ПРЕЗИДЕНТА ДА НАЛОЖИ ВЕТО И НИКОЯ ДРУГА ИНСТИТУЦИЯ ДА НЯМА ДОСТЪП И ДА НЕ СЕ РАЗПОРЕЖДА С ТОЗИ ФОНД.

Гост

#14

2013-08-21 05:22

Здравейте на всечки! НЕ ИСКАМ НИКАКВИ ПРОМЕНИ ВЪВ ФОНДА! Благодарение на Фонда моето датенце вече година и половина се бори за живота си!

Гост

#15

2013-08-21 14:26

Не правете промени в работата на Фонда за лечение на деца!!!!! Новото правителство вместо да посяга на Фонда и на нашите деца, нека да се замислят над това, което правят! Ами ако тяхното детенце е едно от болните, как ще се почувстват те??? Да спрат да се возят в служебните коли ,да започнат да използват градския транспорт и Фонда няма да има финансови проблеми! Ама нали всички са БОКЛУЦИ, си мислят само за тях. Но Господ гледа и се надявам и те да си получат заслуженото, когато той реши!!!
Карл Бец
Гост

#16

2013-10-09 10:58

Престъпление е да се посяга на една от малкото реално работещи институции, които спасяват най-ценното за една нация - нейните деца!!!!

Нека поне този път вместо с хладна политическа пресметливост, управляващите да проявят и поне малко истинска човещина!

Димитрова

#17 в подкрепа на досегашният съвет и ръководство на ЦФЛД

2013-10-09 12:11

В момента съм в чужбина и провеждам лечение на сина ми-8 г с тежка форма на спина бифида,което е одобрено за финансиране от ЦФЛД.Синът ми постигна невероятни резултати и подобрение в състоянието си откакто сме подпомогнати от Фонда.Благодаря на цялото ръководство и на всички служители за работата им!Разчитам и за в бъдеще синът ми да бъде одобрен за лечението в чужбина което е продължително и решаващо за неговото възстановяване!
Димитрова

#18 Re: Подкрепям и поддържам мнението мнението на г-н Бец!

2013-10-09 12:13

Подкрепям!

#19 Re:

2013-10-09 12:14

Димитрова

#20 Re: Подкрепям и поддържам мнението мнението ви!

2013-10-09 12:15

Димитрова

#21 Re: Подкрепям и поддържам мнението мнението ви!

2013-10-09 12:16

Димитрова

#22 Re: Подкрепям и поддържам мнението мнението ви!

2013-10-09 12:18

#2: - П

 

Георгиева

#23

2013-10-09 12:40

Г-н Александров е чудесен човек и професионалист.Той направи така, че една държавна институция да работи така както трябва, с мисъл за човека.Блаодаря ви, г-н Александров!

Надя
Гост

#24

2013-10-15 08:41

Бях потресена, когато видях и чух по новините, че Александров е уволнен. Този човек се опитваше и успяваше да работи дори и при предишното безотговорно и безхаберно управление на фонда. Нали си спомняте, тогава в края на годината се връщаха в бюджета на държавата милиони неизползвани левове, а на стотици деца беше отказвано лечение. Само за две години този директор направи повече за болните деца, отколкото предишният за шест проспани години.
В нашата държава за огромно съжаление правителствата не търпят РАБОТЕЩИ хора.Назначават се и с години, години се подкрепят безлични, нищоправещи чиновници.
Обявиха, че назначението на новата директорка е факт. Според мен обаче, не трябва да се примиряваме с изолирането на доказания и можещ да работи с желание и разбиране досегашен директор.
Имате моята подкрепа за всички действия, които инициирате и предприемете в тази посока.
С уважение към вас и огромната ви полезна дейност за децата на България


Гост

#25

2013-12-18 09:50

Справедливо е децата на България да получават помощ от България! Децата имат право да са здрави, да учат, да играят!
Господа държавници нямате право да крадете от Бъдещето на Нашите деца!