Петиция за излизане от ЕС,НАТО и за Евразийски съюз с Русия

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция за излизане от ЕС,НАТО и за Евразийски съюз с Русия


Гост

#26

2016-03-14 21:51

Трябва човек да е сляп за да не вижда ,че тъй наречения"европейски съюз" не ни носи нищо добро,напротив инициатор е на всички злини и унищожител на нашата икономика ,селско стопанство и българска идентичност.Единствено спасение -вън от ЕС

Гост

#27

2016-03-14 21:53

За 25 години живота на обикновения Българин не стана по добър а точно обратното.

Гост

#28

2016-03-14 22:43

Защото мисля,че това е единствения начин да спасим България за българите.

Гост

#29

2016-03-14 22:45

И защо да ви плащам за това, че съм подписал - не сте ли по - нагли от управниците ни?

Гост

#30

2016-03-14 22:51

Защото искам да я има България! Защото членството ни в ЕС е пагубно за нас! Защото ненавиждам Турция, която иска отново да ни пороби, този път завинаги.

Гост

#31

2016-03-14 23:04

Подписах, защото България географски е в Европа, но исторически, културно и религиозно е извън нея. Подписах и затова, защото 26 години експерименти на гърба на нацията, която е буквално в демографски срив от това, стигат.

Гост

#32

2016-03-14 23:24

Факта ,че я подписах говори защо.Въпроса е кога по-бързо ще се реализира .

Гост

#33

2016-03-15 04:34

Слънцето изгрява от изток!

Гост

#34

2016-03-15 05:35

Не желая да бъдем под робство от турция и европейския съюз.Хем сме в ЕС хем не ни приемат в Шенген.Стига вече и Американско робство и подмазване.

Гост

#35

2016-03-15 06:13

Подписах тази петиция ЗАЩОТО СЪМ БЪЛГАРКА!
НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЪМ ПОД НИЧИЕ ЧУЖДО РЪКОВОДСТВО КАТО :ЕС,НАТО,ИЛИ ЕВРАЗИЙСКИ СЪЮЗ С РУСИЯ!!!
ДОСТАТЪЧНО УМЕН НАРОД СМЕ И ПРИТЕЖАВАМЕ НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ЗЕМЯ И ПРИРОДА В КОЯТО БЪРЗО МОЖЕМ ДА ВЪЗТАНОВИМ ИКОНОМИКАТА !СТИГА СМЕ БИЛИ ПОД ЧУЖДО ОПЕКУНСТВО !
НЕ ВЯРВАМ ВЕЧЕ НА НА НИКОЙ,А ЕДИНСТВЕНО ДА ЗАПРЕТНЕМ РЪКАВИ САМИ И ДА СИ ВЪЗТАНОВИМ БЪЛГАРИЯ ПОВЕРЕНА НИ ОТ НАШИТЕ ПРЕДЦИ НАПОИЛИ С МНОГО КРЪВ ЦЯЛАТА НИ ЗЕМЯ ЗА ДА НИ ИМА ДНЕС И ВСЕ ОЩЕ ДА СЕ НАРИЧАМЕ БЪЛГАРИ !!!!!
ЗАЩОТО ИСКАМ НОРМАЛЕН ЖИВОТ СЕГА И ТУК В БЪЛГАРИЯ, защото членството ни в тези съюзи не ни донесе нищо добро ,а само разбита икономика ,земеделие ,образование , здравеопазване , тотална разруха в цялото ни общество ,деградация на младото ни поколение ,квоти какво да пройзвеждаме , внасяне на боклуците на европейският съюз , и не на последно място желанието им да ни затрият като народ чрез подмяна на историята ни !


Гост

#36

2016-03-15 06:26

От ЕС стана по-добре само на политическата класа. Нито един народ не е доволен. Всички обедняха от него. НАТО - нямат работа тук. Да си стоят в САЩ!
Браинлесс

#37 Re:

2016-03-15 06:33

#4: -  

по отношение на Алах и неговия пророк Мохамед, не ти и прилича малко на христянството(Бог и неговия син Христос). Юдеизмът вярва в Бог, но отрича Христос да е негов син.....


Гост

#38

2016-03-15 06:47

Членството в тези съюзи превърна България от един оазис на Балканите във един лунен кратер.


Гост

#39

2016-03-15 06:50

Защото нищо хубаво до сега не се е случило ,изискванията са непосилни,задълженията -също,а получаваме само вредни стоки и храни,погубващи здравето и живота на българите.Разрушиха се много стопанства и отрасли,вместо България да поеме по-напред отколкото беше- се върна с векове назад.Спешно освобождаване от ЕС,излизане от ЕС!В това е спасението!

Гост

#40

2016-03-15 07:08

Русия е по-близо до нас по манталитет о начин на живот,и никога докато бяхме съдружници не е искала от нас да унищожаваме армията си/респективно да изпаднем в пълна зависимост/,за разлика от НАТО

Гост

#41

2016-03-15 07:10

Титаник потъва. Спасявайте се!!!!!!!!

Гост

#42

2016-03-15 07:18

Знаех предварително че влизането ни в ЕС няма да се отрази добре на народа. През 2005г неволно чух един разговор в автобус, едната жена живееше в Полша отпреди 1980г (протестите, Солидарност и пр) и тя разказа на друга.
Първо: Влязохме без никой да ни пита искаме ли. Е не искаме!
Второ: Тогаз за момента го преглътнах с надеждата ЕС да накара държавата и политиците да направят от това държава. Уви - нищо подобно не се състоя! Сега ЕС си пише ужким разни доклади, но де факто мижи на едро за мутрешкият стил на управление, шуробаджанащината, гнилите ябълки, от ЕС идват разни суеци да дават наставления коя партия с коя да се съешава след избори, режат евросредства когато не им харесва кой е премиер, а не това което прави. И много от това което правят ( особено с даването на наставления) - без нищо черно на бяло, което да важи един ден пред международният съд или наше съдилище, дори и да се стигне до там.
Колкото до НАТО - ние бяхме и си останахме киртаците - новобранци да робуваме на военно-политически идеологии, които не са в наш интерес и не са свойствени за народа ни.
НАТО иска да ни въвлече в тяхна си война с наши братя, та ние да им вадим горещите кестени!!!
Колкото до претенциите че ни пазели от Русия - от кого ни  пазят? От многовековен приятел и стратегически партньор ли, от момичетата, които идват тук с парите си на почивка ли?
А кой ще ни поази от вечният ни геополитически враг - Турция?
А от прииждащите нашественици - ислямисти и икономически емигранти?
Защо този ЕС и това НАТО не само, че не си мръднаха пръста да помогнат, ами и ни забраняват да сторим това сами?
Ай сиктир ви на идиотщините, не искаме ни ЕС, ни НАТО!!!

eli

#43

2016-03-15 07:52

За по добро бъдеще на децата ни


Гост

#44

2016-03-15 08:15

Искам България да излезе от ЕС

Гост

#45

2016-03-15 08:18

Обичам България!
Не съм против етносите, но съм против намесата им в управлението на страната ни!
Българите винаги са били смел и горд народ и не знам как допуснахме слугите на А.Луканов да се подиграват с нас толкова години!Време е някой трезво мислещ патриот да поеме кормилото на нашата държава и съм сигурна, че всеки що годе останал нормален българин ще подкрепи такъв лидер!

Гост

#46

2016-03-15 08:20

Защото съм Българин!!!!
Кристиан Маринов
Бургас

#47

2016-03-15 08:52

Добре,че написа всичко с главни букви и вбесен тон!Наистина подчертава напълно валидните и рационални аргументи които даваш!


Гост

#48

2016-03-15 08:57

АЗ СЪМ БЪЛГАРИН И ПАТРИОТ И КАТО ТАКЪВ НИКОЙ НЕ МЕ Е ПИТАЛ ДАЛИ ИСКАМ СТРАНАТА МИ ДА Е В ЕС И НАТО .

АКО МЕ БЯХА ПОПИТАЛИ ЩЯХ ДА ОТГОВОРЯ ТАКА :

ГЕЙОВЕ ПРОДАЖНИ , АЗ СЪМ ЗА ... ЕВРАЗИЙСКИ СЪЮЗ !!!


Гост

#49

2016-03-15 09:02

Според мен този съюз ще донесе сигурност на държавата ни, работни места в промишлената индустрия, земеделско развитие, което е присъщо на държавата ни и достоен живот на българите в България! Успех

Гост

#50

2016-03-15 09:05

защото ми се отвориха очите...