Петиция в защита на Динко Вълев от нападките на БХК

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция в защита на Динко Вълев от нападките на БХК


Гост

#151

2016-03-10 05:10

Подкрепям Динко Вълев за действията му срещу нахлуващите в страната ни чужденци. Сам срещу няколко млади мъже изкачащи от храстите. А на хората които го обвиняват не знам кои им плаща да се правят на защитници .

Гост

#152

2016-03-10 05:21

Динко е един истински Българин ,които спазва заветите на Хан Аспарух

Гост

#153

2016-03-10 05:37

Динко е достоен Българин!БКХ е небългарска и обитавана от врагове на България!България е вековна и всички защитници на страната трябва да се пазят от посегателството на чужди лапи!

Гост

#154

2016-03-10 05:42

Няма ненаказано добро! Малко останаха истинските хора! Той е истински българин ,познавам го лично!

Гост

#155

2016-03-10 05:53

Защото Динко е един достоен българин, който е защитил неприкосновеността на българските граници.
Защото така наречения БХК е всичко друго, но не и Български. Крайно време е всички НПО, които се издържат от чужди правителства и работят в ущърб на Република България да бъдат забранени и закрити. Не може една организация, която се спонсорира от САЩ и Сорос, която издига за човек на годината кандидатурата на чужденец - убиец на български гражданин да се нарича "Български".

Гост

#156

2016-03-10 05:56

Е как защо!!!

Гост

#157

2016-03-10 06:09

Vav zastita na nashata svoboda,prava,v zastita na Dinko.NIE SME BALGARI,da zastitim nasheto dostoinstvo !!!!!!!!!Edinstvoto pravi 4udesa!
Blagodaria.

Гост

#158

2016-03-10 06:11

Защото аз съм българка и майка.достатъчно са ни циганите,че да търпим и бежанците.страхувам се за децата.това момче е герой за мен.благодаря му че ги е хванал.

Гост

#159

2016-03-10 06:18

Динко е защитник на България!Той е герой!Такива като Динко са днешните последователи на Ботев и Левски! А същата тази държава,която той защити го съди???ЗА СЪД СА ТЕЗИ,КОИТО ИСКАТ ДА ГО ОСЪДЯТ !!! АЛОООО, ВЛАСТ ИМАЩИТЕ ВИЕ БЪЛГАРИ ЛИ СТЕ ??? Народе!!!!Събуди се и осъди националните предатели!!! Ако искате нашата родина да я има станете и действайте,иначе България ще остане само в страниците на историята!!!

Гост

#160

2016-03-10 06:25

Един ако хвана от БХК..ще го разчекна...

Гост

#161

2016-03-10 06:26

Защото ми писна от това,че няма държава,няма нормални политици,а също искам България да излезе от НАТО и ЕС и да се присъедини към Русия!
Оня с коня дето търси новия дивеч в гората

#162 Re:

2016-03-10 06:29

#124: hadjigenov -  

 Ами да не сте пускали такъв дивеч в гората за да не се ходи на лов...
И аз съм ловджия и ако ми излезе група подобни индивиди ... само да реши да ме доближи някой и ще има убити това е самата истина.
Нямаме търпимост към талибани и подобни самоходни чаршафи!

Пазете България от талибани

#163 До бхк и управляващата България шайка.

2016-03-10 06:47

Както Ви е известно,ние сме стар не много покорен народ.Търпимостта на хората е изчерпана и "шайката го знае"
Представете си един бежански лагер като тези в германия и франция да създаде големи проблеми.По мои лични предположения полицията едва ли би се добрала до някой талибанин за да го задържи а ще си го линчуваме на мегдана(защо ли?) защото не мисля че някой от тези индивиди би получил наказание защото е онеправдан ?? що за глупости.Нахлуват в държавата ми нахлувт в земята ни, земя за която дядовците ми са оставили костите си по бойните полета началото на миналия век.И аз трябва да постилам черга и да приготвя хляб и сол на тези нагли арогантни и мизерни окупатори!
Не аз не искам подобна сган около мен и детето ми.За да не напусна аз държавата си предпочитем да направя всичко възможно да се противопоставя на окупацията на талибаните.
За мен всеки в чаршаф е зареден с бомби и ака момент за да извика "алах е велик" и да овековечи своята любов към брадатия месия.


Гост

#164

2016-03-10 07:00

Динко Вълев е постъпил като истински патриот. В БХК са се събрали все национални предатели и се чудя, че вече не са в затвора.

Гост

#165

2016-03-10 07:01

Браво на момчето , така се защитава родината , след като няма държавници които да го правят , твърдо за награда е !

Гост

#166

2016-03-10 07:01

Защото този човек е направил всичко по силите си, за да защити себе си и своя народ - трябва да бъде награден, а не съден.

Гост

#167

2016-03-10 07:04

Аз съм Динко !

Гост

#168

2016-03-10 07:20

Човека е изпълнил гражданския си дълг.

Гост

#169

2016-03-10 07:24

Защото мисля ,че всеки българин ,който има възможност и сила трябва да брани границата , тя е свещена!

Гост

#170

2016-03-10 07:24

Подписах се само с инициалите, понеже и автора на петицията даже не си е написал името.

Гост

#171

2016-03-10 07:24

Динко,като те гледам на снимка мисля,че си бил в казарма и си се клел целувайки БЪЛГАРСКОТО ЗНАМЕ.То е първия ти защитник, втоият е целокупният БЪЛГАРСКИ НАРОД.
(всички българи,а не български граждани)
Късмет приятелю,ще ти е нужен.
БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ

Гост

#172

2016-03-10 07:41

Защото подкрепям всеки,защитил българската граница.

Гост

#173

2016-03-10 07:47

Подписах тази петиция поради моето дълбоко убеждение, че мерките за спазване на реда и законността по границата и в пограничните райони на страната ни, трябва да се засилят. Всички са длъжни да спазват разпоредбите на органите на реда - граничната полиция и войската, особено чуждестранните граждани, които без разрешение и легитимация навлизат и пребивават в държавата ни, което автоматически ги прави нарушители. При неподчинение на разпоредбите на органите на реда, срещу нарушителите следва да могат да се предприемат известни силови мерки и това да бъде нормативно регламентирано, а не санкционирано.

Гост

#174

2016-03-10 07:49

Един Българин да ни защити,докато управниците ни продават.Подкрепям действията на Динко и други Българи да застанат зад действията му и да действат като него!!!

Гост

#175

2016-03-10 08:01

Ако човек не се защити от нашествениците, няма да имат милост към него.
Трябвало е, според мнението на някои, да се остави да го ликвидират, защото "хората с права и свободи" са над закона, а местното население няма никакви права. Защото не го считат за хора.

Явно Динко Вълев саботира реформата по подмяна на населението.

Както казват, по-добре трима да ме съдят, отколкото четирима да ме носят.

Кое е повече? Три или четири?