Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

#51 ГЛУПОСТ

2011-05-21 12:23

ВЪВ ВЕЛИКОБРИТАНИЯ НИКОГА НЕ МОЖЕШ ДА ЧУЕШ ВОЙ ОТ МИНАРЕ И ОБЩЕСТВЕНИТЕ ПЛОЩИ ДА СА ПОСЛАНИ С ЧЕРГИ. НЕКА ХОРАТА ДА СЕ МОЛЯТ , НО БЕЗ ДА ПРЕЧАТ НА ДРУГИТЕ.ПО ВАШТА ЛОГИКА ВСЕКИ ПЕТЪК МОЖЕ ДА СЕ СЪБИРАТ ПРЕД И ОКОЛО ХРАМА ВИ ХОРА ДА СИ ПРАВЯТ ДИСКОТЕКА , ДА ИМА ПИЕНЕ И МУЗИКА И ДА ПРЕЧАТ НА ЦЕЛИЯ ГРАТ. МНОГО ВАЖНО Е ДА СЕ КАЖЕ , ЧЕ НИКОЙ НЕ Е СРЕЩУ ВЯРАТА НА ДРУГИТЕ , АЗ СЪМ ХРИСТЯНИН И НЕ МИ ПРЕЧИ ДА ОБЩУВАМ С ХОРА ИЗПОВЯДВАЩИ ДРУГА ВЯРА. КОГАТО ЧУЕТЕ ВОЙ ОТ МИНАРЕ В ЕДНА ЕВРОПЕЙСКА ДЪРЖАВА , ТОГАВА ЩЕ ДИСКОТИРАМЕ ПО ТОЗИ ВЪПРОС. МОЛЕТЕ СЕ И БОГ ДА ВИ ПАЗИ , НО ВСЕ ПАК Е ЖЕЛАТАЛНО ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАТЕ И С ДРУГИТЕ ХОРА. НЯМА КАК ДА СЕ СЛУША ТОВА ВСЕКИ ПЕТЪК В СТОЛИЦАТА , А И КАДЕТО И ДА Е .

Гост

#52

2011-05-21 12:29

Време е!Има ли закони в нашата държава?Дългото чакане трябва да се замени с гражданска позиция и мисля,че хората,които разсъждаваме така сме много.Да се прекрати безкрайното своеволие, партийните пристрастия, да се даде път на Закона и ако той още не е изграден и не достига интелектуален потенциал за това,потърсете образци!Демокрацията е ЗАКОН!

Гост

#53

2011-05-21 12:33

Neka Boris Velchev da nameri spravedlivo reshenie spryamo musulmanite v R.Bulgaria

Гост

#54

2011-05-21 12:54

Да спрем Волен Сидеров!!!

Гост

#55

2011-05-21 12:58

Всеки има право да изповядва своята религия независимо къде и кога . Всяко едно отрицание на това е равно на отнемане на свободата на човек , а тя принадлежи на всички !

Гост

#56

2011-05-21 13:06

"Нямаме право да откажем мирен протест, какъвто заяви "Атака". Те обаче не са спазили разрешената зона. Протестът трябваше да е в градинката, а те са отишли пред джамията", каза зам.-кметът по сигурността Иван Сотиров.

По-късно в отворено писмо до главния прокурор Борис Велчев Българският хелзинкски комитет призова, ако се докаже, че "Атака" е предизвикала инцидента, да бъде обявена за партия извън закона.

Гост

#57

2011-05-21 13:10

Много навременно действие. Крайно време е да се сложи край на тези провокации. Нека на всички да стане ясно, че:
1. В България не всички могат да бъдат манипулирани и
да стават безгласни наблюдатели на безобразията.
2. Общността ще се опълчва срещу евтините опити да се сее вражда и омраза.
3. Интересите на определени групички, прокарващи политика на разделение с цел да се облагодетелства правителството на "Велика сила" - тези интереси не могат да погазват законите на суверенна страна.
4. България не е ничии троянски кон, независимо от действията на троянските магарета, които са се навъдили наоколо.
5. България е част от Европейския съюз с цел да защити суверенитета си и да споделя общи ценности с другите страни членки. Защитата на тези ценности трябва да се осигурява по законен начин и най-вече черз прилагане на закона именно към такива провокатори като Сидеров и обкръжението му.
6. Законите, забраняващи нарушаване на човешките права и защитаващи Конституцията на страната трябва да се прилагат навсякъде и то бързо.
7. Закъсняло правосъдие е по същността си отказ от правосъдие.
8. Националистът Волен Сидеров с акциите си действа анти-национално и защитава враждебни на страната интереси.

Гост

#58

2011-05-21 13:32

tova ne e democratcia tozi chovek triabva da ponese posleditcite ot tazi postapka toi narushava choveshkite prava sega veche naistina se nadmina I KOI MU GO POZVOLIAVA???????????????
SU

#59

2011-05-21 13:33

UJASSSSSSSSSSS

Гост

#60

2011-05-21 13:47

Сидеров, си играе с огъня!Той просто кани международния тероризъм,за действия на наша територия!
Такива като него,нямат място в политиката.Време е,правителството и прокуратурата да предприемат бързи мерки,докато този "борец за българското"не е взривил
етническия мир!!

Eagle

#61 Re:

2011-05-21 13:51

И Друг път е ставало дума за това че Волен сидеров взаимства много от немските нацисти. Името на партия АТАКА е директен превод на името на вестника - на немската нацистка партия Der Angriff.

Да не се забравя до какво могат да докарат луди хора една нация.

Ще се опитам да включа тук един линк - просто за настроени. Атакистите биха били дори "горди".

http://www.youtube.com/watch?v=Y2T0qDDo1Dk

Успех на всички с петицията!


Гост

#62

2011-05-21 13:52

Джамията е храм НЕ е бойно поле :)

Гост

#63 Петиция към главния прокурор Борис Велчев

2011-05-21 14:25

Това ли е демокрацията всеки каквото иска да си прави в държавата.Не искам по Българската национална телевизия да слушам новини на неразбираем език,не искам да чувам по радио уредбите им неразбираемият им език.Знаетели когато се игра световното по футбол Турция-Германия в Русе на централния площад гледахме мача на видио стена,без малко да стани меле защото озвирели пияни Турци,викаха през целия мач Турция,Турция,Турция е какво е това нее ли дразнене,в родинатаси си и да се свиваш и да се страхуваш да се обадиш.Вечер излизаш из Русенския център само на турски се приказва всеедно че не съм в България.Направо не ми се живее в тази държава,търся на къде да замина с семеиството си закривам фирмата,разпродавам всичко и се махам.Тук след време щее Косово,България няма дая има,вижте прогнозата за времето по телевизията в Европа,България нее отразена никаде значи не съществува.Затова съм за АТАКА докато ДПС СЪЩЕСТВУВА чуствам се малко закрилен от АТАКА като БЪЛГАРИН.

Гост

#64

2011-05-21 14:26

Както и да го погледнем, оставянето ан ендо цвете пред дзжамията си е нищо!!!!! ТРЯБВА ПРОТЕСТ ПРЕД ПАРМАЛЕМНТА ИД А СЕ ИСКА ОСТВАКАТА НА ВОЛЕН СИДЕРОВ!!!! Хора, трябва да покажем, че сме по-трърди в решенията и исканията си. Следващият опетък атакистите ще убият някого и ние пак ще поставим цвете ли?! ТРябва да сме на улиците и да протестираме против фашизма..Атакистите бият постоянно невинни хора, само защото изглеждат различно...примери има ститици!!!

Гост

#65

2011-05-21 14:33

Това, което се случи пред един храм под ръководството на политик смятам, че е срам за страната ни. Този човек не мисли за сънародниците си, а само за собствената си облага. Нямаме нужда от такива политици.
Анонимко
Гост

#66 Забрана за Атака и ДПС.

2011-05-21 14:33

Крайно време е да се забрани тази откровенна терористична партия редом с ДПС, защото те са основната заплаха за етническият мир в тази държава.


Гост

#67

2011-05-21 14:38

По-добре е да се иска от Главния прокурор да преследва тези, които дават пари на Сидеров.

Гост

#68

2011-05-21 14:38

Vreme e ATAKA da se zabrani sys zakon kakto i DPS. Patii na verska osnova nqmat rabota v na6ata dyrjava. Volen e raven na Hitler,DPS e ravno na robstvo na bylgarskite musulmani i rabolepie!

Гост

#69

2011-05-21 14:38

Volen Siderov triabva da bade saden ili osvidetelstvan, a partiata mu zabranena.
Анонимко

#70 Сидеров е равен на Хитлер, а Доган е равен на Сталин

2011-05-21 14:57

#68: -

Да си го кажем така. Сидеров е равен на Хитлер, а Доган е равен на Сталин. Така че и двете марионетки на Москва, трябва да бъдат незабавно забранени и обявени извън закона. Просто няма значение кой кое. И двамата са комунисти. И двамата са със сходни психични заболявания. Само разликата е. Че Доган умее да си крие психопатията, не без помоща на тези който и на него му дърпат конците. А Сидеров си е изцяло първосигнално примитивно парче, боледуващо от шизофрения, и вършещо мръсната работа на Доган, и на онези особени служби със секретен гриф КГБ/ДС.

Патриот

#71 Re:

2011-05-21 15:06

#1: -  

 Волен Сидеров е пич!Вие сте тъпаци и олигофрени.Фесовете-в анадола.Мамицата им!


Гост

#72

2011-05-21 15:11

Време е вече всички заедно и мюсюлмани и християни да се обединим и да изхвърлим Доган и Сидеров на боклука,в името на добруването нашите деца,от такива като тях БГ няма нужда.

Гост

#73

2011-05-21 15:20

Сваляне на имунитета на Волен Сидеров

Гост

#74 Re: ГЛУПОСТ

2011-05-21 15:30

#51: - ГЛУПОСТ 

 ,

Виж, аз съм мюсюлманка, но и съм Българка...на 24 години съм и съм израснала в България...зачитам всяка една религия и всеки един човек, независимо какъв е...най-добрите ми приятели са християни и те нямат никакъв проблем с мен или с религията ми...добре....не споря, че молитвите трябва да се чуват из цяла София, но нещата не трябва да стават по начина на Сидеров...до къде ще доведе такова поведение? Не искам и да мисля, но се надявам да не е до най-страшното...в момента аз не защитавам мюсюлмани или опреквам някого...сега защитавам мирът в България, защото само гражданска война ни липсваше...Моля ви помислете над това!!!


Гост

#75

2011-05-21 15:31

Подкрепям!
NO PASARAN!