Българско гражданство на бесарабските и таврийските българи!!!


Гост

#76

2015-02-14 10:08

В дълг сме пред нашите братя и сестри, които далеч от Отечеството съхраниха Духа и Традициите Български!Дойде време да им благодарим и да ги върнем отново при Корените.

Гост

#77

2015-02-14 20:18

сите българи заедно!

Гост

#78

2015-02-15 01:03

България се обезлюдява... Има нарастващ отлив на българско население и прилив на други елементи, можем да изравним наистина уравнението като приютим все още българеещите в тези територии. Само петиция ще помогне ли? Какво друго можем да направим?


Гост

#79

2015-02-15 19:25

Da pomognem na bratqta i sestrite si ot Ukrajna i ne samo;))) Tolkova mnogo kashte stoyat prazni i zemya neobraboteni i lekari, ychiteli i dr. profesii lipsvat. Plus ykrainskiya ezik e mnogo po-blizak do bulgarski. Imame izkluchtelno mnogo ednakvi dyma, daje poveche ot ryskia. Znaem, segashniyat ruski e staria bulgarski. baba govore[e na star bulgarski i az ot neya znam dosta dymi, koito sega se polzvat v ryskia. taka che naj-bogatata na resyrsi strana v sveta ni dalji ezika si:))))))) Nie kyltyra te gaz, neft, rydi i pr.


Гост

#80

2015-02-16 13:47

Познавам Украйна ,имам познати бесарабски българи които са съхранили българското в себеси.От сърце им желая късмет.Ю.Иванов
Vladimir

#81

2015-02-16 14:16

Dobga ideq. Dano, da ima rezoltat . Politici pravqt kakvoto im hrumne.

Гост

#82

2015-02-16 14:24

БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ!!! А цялата измет от Африка и Азия, която нахлува в Родината ни през Турция, да бъде експулсирана незабавно!! Като иска света да им дава помощи, нека това да става там, откъдето идват, а не да правим преселение на цели народи, напълно несъвместими с нашия, български народ!! Можем да приемаме САМО своите братя, с които сме една плът и кръв, дух и вяра!!!

Гост

#83

2015-02-16 15:22

''БЪЛГАРИЯ НА БЪЛГАРИТЕ!!! А цялата измет от Африка и Азия, която нахлува в Родината ни през Турция, да бъде експулсирана незабавно!! Като иска света да им дава помощи, нека това да става там, откъдето идват, а не да правим преселение на цели народи, напълно несъвместими с нашия, български народ!! Можем да приемаме САМО своите братя, с които сме една плът и кръв, дух и вяра!!!''
Подкрепям:)))
 

 


Гост

#84

2015-02-17 17:59

Аз съм против това моята Родина България и българският народ да бъдат мишена за военни действия, както и да бъдем манипулирани по всякакви начини. също така подкрепям идеята да се спре сеча на горите в България и да се спре износът и!

Гост

#85

2015-02-18 16:30

НЯМА НУЖДА ОТ КОМЕНТАРИ - ТЕЗИ ХОРА ИМАТ ПРАВО ДА ЖИВЕЯТ В БЪЛГАРИЯ И ПРАВИТЕЛСТВОТО НИ Е ДЛЪЖНО ДА ГИ ПРИЕМЕ !!!

Гост

#86

2015-02-19 07:56

Днес когато България обезлюдава и от картата и изчезват всяка година десетки села,а след време и градове,когато пустеят хиляди декари свещена Българска земя,е недопустимо нейни чеда да се скитат по света където се води война!
Така,че нека получат това което им се полага като БЪЛГАРИ - българско гражданство и място под небето в БЪЛГАРИЯ!Па дано те повече и по-добре помнят и пазят заветите на героите ни и ПРОМЯНАТА към ПО-ДОБРО за ВСИЧКИ НИ започне от тях!!!...

Гост

#87

2015-02-19 10:04

След всичките емигранти чужденци, които приехме, за да ги спасим от война или от нещо друго, от което бягат и след 2,5 българи, работещи в чужбина, наш дълг е да приемем всеки от безарабските българи, които исктат да се върнат в родината на своите корени! Доколкото знам в Украйна са около 200 000. Така ще помогнем на тях и на себе си, увеличавайки броя на хората с българско потекло и самосъзнание в Нашата Родина!

Гост

#88 Българско гражданство на бесарабските и таврийските българи!!!

2015-02-19 10:06

След всичките емигранти чужденци, които приехме, за да ги спасим от война или от нещо друго, от което бягат и след 2,5 българи, работещи в чужбина, наш дълг е да приемем всеки от безарабските българи, които исктат да се върнат в родината на своите корени! Доколкото знам в Украйна са около 200 000. Така ще помогнем на тях и на себе си, увеличавайки броя на хората с българско потекло и самосъзнание в Нашата Родина!


Гост

#89

2015-02-20 16:34

Изпълнена съм с вяра,че ако обединим силите си в името на една справедлива и патриотична кауза като тази,всички Светли сили ще откликнат на нашия зов и проблемът ще бъде решен въпреки спънките,които изкуствено се създават.

Гост

#90

2015-06-09 08:16

Защото теса наши братя по кръв и крайно време е да станем сплотена народност да се защитаваме и помагаме!Целта на много народи дани делят и разделят тъйкато по-древен народ и с такава богата история няма.За прекрасната ни природа също много ни завиждат и искат по всякакъв начин дани отнемат!!!Проумем ли че трябва да бъдем едини БЪЛГАРИТЕ ТОГАВА БЪЛГАРИЯ ЩЕ ТРЪГНЕ НАПРЕТ И НАГОРЕ!!!!!!!