Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Бивш пушач, НО ЦИГАРИТЕ НЕ МИ ПРЕЧАТ

#1220 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-19 01:03

#1218: Гаден ПРОСТ Пушач - Re: Re: Re: Re: Re:

Поздравления, прекрасно си го написал, но малък процент от драскащите тука ще го обмислят изобщо, камо ли да го разберат. След като имаше мнения пушачите да плащат по-високи осигуровки..... Все пак ще зареват всички като заплатите не мърдат, а цените скочат още. Но никой не се замисля откъде ли ще дойдат тези пари- ще се материализират от нищото ли, как ли... И пак отново ще измисляме колелото, идат избори, ако не ги фалшифицират пак ще се смени правителството, ще мине годинка-две, пак ще се преразгледат някои закони, пак ще се сменят, ноооооооо...... ще са си минали 2 годинки, загубени години, пак някой ще се огледа и ще види как е по Европата :) И пак ще се чудим защо дори Албания и Румъния са на светлинни години пред нас..... но кой да го мисли... До тогава най-вероятно в БГ ще са останали 1 млн работещи, 1 млн деца /повечето ромчета/, 1 млн пенсионери и 2 млн роми. И повечето от тук пишешище ще заминат по Европата- и там- АУУУУ , тук има места където се пуши, да ги затваряме.....

Вече става досадно и банално едни и същи неща да се обясняват- все едно да говориш със зомби, с неграмотен, с циганин, живеещ ден за ден. Хора, които не могат да проумеят, че една проста отделна стая с вентилация би решила проблема....

Желая ти хубава вечер  :)))

Поживем- увидим!

Отговори

Гаден ПРОСТ Пушач

#1221 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-19 01:09:35

#1220: Бивш пушач, НО ЦИГАРИТЕ НЕ МИ ПРЕЧАТ - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Ами - ако не успеят да го обмислят (дори и толкова просто нещо), ще го усетят, то друго няма какво да стане :)

 

Хубава вечер и на теб :)

Един друг бивш пушач ;)

#1223 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-19 09:40:59

#1220: Бивш пушач, НО ЦИГАРИТЕ НЕ МИ ПРЕЧАТ - Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Мислиш ли, че хората са толкова плиткоумни за да не им стане ясно, че не си никакъв БИВШ пушач. Познавам достатъчно наистина бивши в това число слагам и себе си, така, че съм запознат с възгледите, мнението и поведението на бившите пушачи. Вярвай ми дори по нета се носи миризмата ти на цигари.