Не на връщането на цигарения дим в заведенията

ГОСПОД

/ #572 Re:

2012-12-12 14:54

Хайде без мелодрами. Убеден съм, че повечето от Вас ползват ежедневно превоз под формата на лично МПС или обществен транспорт. Защо не направите петиция да бъдат забранени? Слепи ли сте за облаците дим или внезапно губите обоняние, когато точно на Вас Ви трябва този превоз? 
Ползвате ли дезодоранти? Стига бре... А за дупката в озоновия слой да сте чували и последиците от аерозоли?
Мога да Ви дам десетки такива примери, но го намирам за излишно. 
Когато човек не харесва дадено място просто не го посещава, нали знаете? Искате пушачите да не Ви натрапват дима, а защо по дяволите смятате, че Вие трябва да им натрапите Вашето присъствие? По-хора ли сте от тях?Наркотична зависимост? Краставици на таркалета. Самите Вие според гореописаните примери проявявате будно гражданско съзнание и изригвате в борба за права, само КОГАТО ВИ ИЗНАСЯ!
Ако случайно не съм прав - докажете ми Вашият здравословен за Вас и майката природа живот и обещавам не да спра да пуша, а да Ви подкрепя с пълни сили. Един глас в повече нищо не е, но това ще Ви е само оправданието. Жалка родна картинка... Петиции и правда по интереси. Пфу!