УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Мио

/ #349 Re: Re: Тема Авторът на този блог е голям профан

2012-09-25 21:57

#348: - Re: Тема Авторът на този блог е голям профан

Хехехе, аз съм автора на тоя блог и не само че съм профан, ами съм и мръсник, долен крадец, измамник, използвач, прасе , свиня и други....мухахахаха...Лъжа хората да ми дават кинти, щото имам дебело шкембе и то иска да плюска, пък аз съм търтей по природа...хахахаха...Верно съм шарлатанин и то не какъв да е , ами от най-мазните попардаци. Сега тамън съм прикоткал там едни хора , че да ги врътна едно хубаво и да се облажа за тяхна сметка, ъхъъъъъ...хахахаха...Нали помните финансовите пирамиди едно време. Веска Меджидиева ми е кума, да знаеш.Всичките кални мурафети -от нея ги изучих най-прилежно...Мдааааааа....Така са се омотали людете в обещанията ми, че и майка си и баща си ще продат само за да ми напълнят на мене гушката. Пък тя не е гушка ,а ми е гушище....хахахаха...Айде сполай и на тебе, раздуй сега навред каква свиня долна си намерил  да лъже в блога за сериозни хора.....Направо отиди в къщата на Вип Брадър, грабни микрофона  и изреви оттам- "те тоя боклук там", неговата мамка шарлатанска...хахахаха