За равни избирателни права, за МИР Чужбина

Божидар

/ #16 Re: Re: Тъпо е заминалите да гласуват на избори в България!

2014-10-15 18:28

#14: На гурбет за да издържаме хора в България - Re: Тъпо е заминалите да гласуват на избори в България! 

 Това ли си казваш за да спиш по-спокойно? А? Защото е наистина жалко. Кой те е прокудил бе? Някакви си мишки в народното събрание! Като сте толкова родолюбиви да сте си нарпегнали задника и да сте протестирали срещу тези престъпници. Но не. Вие предатели такива ги оставихте да си продължават кражбите и злоупотребите. Тези пари, които ги внасяте къде отиват според теб? За нас ли? Да не би нашето положение тук да се е подобрило заради вашите смешни "подаръци". Вие не сте жертвата, вие сте съучастниците в убийството, които играят по свирката на депутатите. Това положение в държавата се продължава заради хора като вас. Кой нормален човек, който си обича държавата и народа би бил прогонен от няколко стонин дебели страхливци? Това ще те питам аз!!! Европа беше срината до основи след Втората световна война. Европейските народи нямало какво да ядат, нямали подслон. Но заедно, седейки на тази земя върху, която искат да живеят са били мотивирани всичко да възстановят наново. Само страхливците бягат от проблема и не се изправят срещу него. Страхливци като вас. България не се нуждае от хора като вас. Държавата може единствено да се оправи от хората вътре в нея, а не от хора на хиляди километри извън нея. Нито вашите смотани пари, нито вашите жалки подкрепи на протестиращите от другия край на света  биха променили нещо. Смешници. Аз си поставих цел да живея тука защото ми харесва тази земя и виждам потенциал в нея. И така още повече се концентрирах върху главния проблем тука, защото знам, че тука ми е мястото, място, което няма да напусна и няма да позволя неграмотни управляващи да ме дърпат назад. Върви си мии чиниите, чисти кенефите или там каквото правите и повече не поглеждайте тука. Правите семейства с чужденците, децата ви едвам едвам помнят български, нищо не знаят за България, дори и да знаят постепенно ще забравят. Мозъците им се промиват от чуждото влияние и така те ще имат повече общо с тази държава, в която живеят отколкото с България, която е била на времето родина на единия си родител. Все едно ще се върне заради това! Цяла Европа ви мрази, защото искате всичко наготово. Цяла Европа ви мрази, защото искате риба без да хвърлите въдицата и да си я хванете сами! Защото отивате на пометенето от другите вместо вие да си пометете своето. Плюс това емигрантите са предимно млади хора, които уж трябвало да продължат българския етнос, но не, нека се чукат с  американци и англичани. Още повече улеснявате циганите да станат мнозинство. Направо ми се повдига от вас. Никога повече не поглеждайте тук! И ако зависеше от мен, щях не само да ви отнема българското гражданство, но щях да ви залича по такъв начин, че все едно не сте се раждали тука. Боклук! Аз след една година ще се заема да организирам протести срещу управляващите. Ти върви да им слугуваш на чужденците. Хора като вас, които изоставят държавата си на престъпници на много места биха били разстреляни като предатели. Пак повтарям, върви слугувай на чужденците. И това не заслужавате.