Детски добавки за всяко дете

Quoted post

Минкова

#9

2012-10-18 15:41

Всички деца са равни, не би трябвало да бъдат разделяни по този начин. Не взимам детски, въпреки че имам три деца, поради това, че всички доходи са ни на светло и най-съвестно си плащаме всички данъци и налози, а имам близки с реални по-високи доходи, но по документи се изкарват буквално на ръба, те съответно получават. Ако наистина тези пари ги получаваха само нуждаещите се хора, може би нямаше да се дразня толкова, но ...

Отговори

Запасен

#70 Re:

2012-12-11 12:27:47

#9: Минкова -  

 Там ти е грешката - че плащаш данъци и налози. Политиците не се наказват с негласуване. Замисли се - дори те да са единствените, които ходят на избори - пак ще си се изберат. Ако пък гласувш - пак ще се намърда някой, който е абсолютно същия като тези, за които не искаш да гласуваш. Ерго:. Политиците се наказват по друг начин, а именно: Като НЕ ПЛАЩАШ ДАНЪЦИ! Издържаме огромен чиновнически апарат, напълно безполезна полиция, куцо правосъдие, ялови политици и, най-важното - алчни банкери. Докога?! Ами докато ни /ти/ писне съвсем и си кажеш - СТИГА! Аз за себе си съм решил - СПРЯХ ДА ПЛАЩАМ и осигуровки, и данъци, НЕ ДЪРЖА пари в банка и НЕ ПАЗАРУВАМ в магазини, собственост на ЧУЖДЕНЦИ. Предпочитам да влагам парите си в собствена и тази на децата ми енергийна и водна независимост. Така мога да покажа среден пръст и на алчните чужди търговци, и на наглите ни политици.