УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Quoted post


Гост

#289

2012-09-12 19:32

Ами излезте на улицата и си искайте парите! Или, по-скоро си искайте нормалния живот. Русия не ви оправя, Америка не ви оправя, Европа не ви оправя! И се надявате Кеше от Иран ли да ви оправи?

Отговори

kiber

#291 Re: Kam gost #289 - Ами излезте на улицата ...

2012-09-12 20:21:34

#289: -

Abe ti govori6 sjaka6 vsi4ko ti e NARED i kato 4ovek, koito e super dovolen ot standarta na jivot v bg.
Teb AMERIKA, RUSIA I EVROPA kakvo ti pomognaha tolkova?
Istinata e ,4e nikoi na nikogo ne pomaga - vsi4ki sa igra4i i igrajat samo i edinnstveno za svoiata pe4alba !!! A nas ni vavli4at , za da si mislim  , 4e sa mnooo gotini i dobri . Da znae6, 4e Vsi4ko , koeto davat e na Takava cena , koiato nito az ,nito ti podozirame!

Da, Na ulicata moje da se izleze i da se protestira. Az sam ZA! No za sajalenie nie , horata s po-obiknoveni vazmojnosti nikoga ni6to njama da promenim ... kolkoto i da si mislim 4e mojem da zastanem sre6tu onezi sas Super Silite !!! Vapreki tova TRJABVA DA IMA PROTESTI I SVOBODA NA MNENIETO NA MASITE!

Da, mislja 4e Keshe s negovata tehnologia e variant za OGROMNA PROMJANA . Izob6to ne e slu4aino tova, 4e Amerika i Izrael se ma4at vsia4eski da vavlekat Iran vav voina, samo i samo da se dokopat do sa6tata TAZI tehnologia, kojato neotdavna OTVLE4E AMERIKANSKI RAZUZNAVATELEN BEZPILOTEN SAMOLET i li4no Obama pomoli Iran da im go varnat.
!!! A da pitam az , kakva rabota ima Amerika da razuznava v Iran i koi im go dava tova pravo? I kakvo li tolkova , koeto zapla6va neinite interesi ja zapla6va ?
O, da, zabravih, 4e Amerika smjata , 4e ima prava NAD Celia Svjat i zatova NEKANENA se namesva navsjakade i po vsi4ki vaprosi. Pravi se na: 'AMERIKA = SUPERMAN , SPIDERMAN i t.n." da, da !!! I na men mi se iska da e istina ; da sa naitina svetni , 4estni i dobronamereni , no sa sajalenie ne6tata ne stojat taka. Vsi4ko e interesi i zaplaha na Interesi!

Samo ne znam za6to izbraha Balgaria kato teritoria za svoite mrasni i manipulirani deistvia !