УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!


Гост

#426 paul

2013-10-08 07:44

Моето име е Павел. Ще обичам да споделя моето свидетелство на всички хора във форума защото аз никога не мислех, че ще имам приятелка обратно и тя означава толкова много за мен .. момичето, с което искам да се ожени за мен Left 4 седмици до сватбата ни за друг човек .. , когато я нарича тя никога не се качват на обажданията ми , тя ме заличава я Facebook и тя сменила Facebook статус от ангажират да Single ... когато отидох до мястото си на работа тя пред шефа си, тя никога не иска да ме вижда . . загубих работата си в резултат на това защото не мога да си взема вече, животът ми беше с главата надолу и всичко, което не мина гладко с моя живот ... Опитах всичко, което мога да направя, за да я назад към всички не работи , докато аз срещнах човек, д-р Томпсън също познат като okakajesu когато пътувам до Африка, за да изпълни някаква дейност се развива няколко години назад .. Аз го казах на моя проблем и всички са минали през за получаване на гърба си и как аз загубих работата си ... той ми каза, той ще ми помогне ... Аз не вярвам , че в първия place.but той се закле, че ще ми помогне и той ми каза, че причината, поради която приятелката ми ме напусна , а също и ми каза някои скрити secrets.i бях изумен , когато чух , че от него .. той каза, че ще направи магия за мен и ще видите резултатите в следващите няколко дни .. тогава аз се върне в Германия на следващия ден и му се обадих , когато се прибрах у дома и той каза, че е зает леене тези магии и той е купил всички материали, необходими за магии , каза той ч. ще видите положителни резултати в следващите два дни , че е Thursday.My приятелка ми се обади точно в 24:35 в четвъртък и извинения за всичко, което е направил .. тя каза , че тя никога не знаеше какво прави и я внезапно поведение не е било умишлено , а тя обеща да не го правиш again.it беше като сънувам , когато чух , че от нея и когато затвори телефона , се обадих на мъжа и му казал, ми моята приятелка се обади и каза , че не съм виждал нещо все пак ... той каза, че ще си върна работата в три дни време .. и когато си неделя , ми се обадиха в работното ми място , че трябва да възобнови работата по понеделник и те ще ме компенсира за срока, аз съм прекарал у дома , без да работи .. животът ми е отново във форма , аз имам моя приятелка обратно , а ние сме щастливо женени с момченце и аз имам върна на работа too.This човек е наистина мощен .. ако имаме до 20 души като него в света , светът щеше да е по-добро място .. той е спомогнал много от приятелите ми да реши много проблеми и всички те са щастливи сега .. Am публикувате това на форум за всеки, който се интересува от постигането на човек за help.you може да го изпрати на
tom.josh @ blumail.org не мога да раздават номера му защото той ми каза, че не желае да бъде обезпокояван от много хора по целия свят .. той каза, че неговото съобщение е наред и той също има уеб сайт , ако искате да го посетя там " той ще отговаря на всички имейли най-скоро .. Надявам се да помогна ф прекалено .. Успех . сайта му е tom.josh @ blumail.org

Гост

#427

2014-01-28 01:38

Приветствам и се надявам, българина да осъзнае,че има такава технология и че не го лъжат!
Нека всички си припомним,разказа на Николай Хайтов-"Електриката на Митя Питето" и какво недоверие и подигравки е отнесъл този герой заради твърдението си,че е възможна електрификацията на земята!
Това е една прекрасна възможност,която буквално ще ни изстреля в космоса и ще направи всички ресурси достъпни за човечеството!И най-вече ще ни направи независими от монополите!!!!!!

Гост

#428

2014-01-29 15:33

Най-малко,щом има такъв интерес да не се разгласява всичко това,явно не е в интерес на влиятелните хора,следователно е в Наш интерес.
Това е революционно. Браво
Зора

#429

2014-08-26 17:41

Моля да ми бъде зачертнат гласа..Тази петиция подвежда хората.Отказвам се  защото, тя не информира и не предложи нищо на правителството на Орешарски..Зад тази петиция се крият мизерници и съюзници на БСП,ДПС, ВМРО и Атака...Не им вярвайте хора...Като запала клетка са, чакат си времето за да се активират!

ДЯДО ДИМИТЪР

#430 Re: д

2014-12-13 13:34

#104: GERCHEVA1970 -  

  Е И ВИЕ СИ МИСЛИТЕ ЧЕ НАШИТЕ ПОЛИТИЦИ  СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ ТАКИВА  НЕЩА

 ТА ТЕ СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ЗА ТЯХНИТЕ ЖОБОВЕ И НЯМАТ ВРЕМЕ ДА СЕ ИНТЕРЕСУВАТ ОТ 

ОТ ТАКИВА ТЕХНОЛОГИИ

ДЯДО ДИМИТЪР

#431 Re: д

2014-12-13 13:51

#427: -  

  А БЕ ТЕ НЕГО ЛЪЖАТ  ,А САМО ГО ЗАБЛУЖДАВАТ И НЕ МУ РАЗРЕШАВАТ ДА ГО ПРОИЗВЕЖДА  ЕТО ВИЖ КАКВО ПРОИЗВЕЖДА МАЕСТОР ТРИЧКО ///

Уникално изобретение разработиха български инженери   САМО ЧЕ ЯМАТ И НЕ МОГАТ ДА ГО ПАТЕНТОВАТ    ЕДИН СЪВЕТ БЪЛГАРИ   БЯГАИТЕ В АМЕРИКА ТАМ ВСИЧКО ПАТЕНТОВАТ И ЧАКАТ НА СТЕН БАИ,,,,

 

 
ДЯДО ДИМИТЪР

#432 Re: За нов морал в политиката

2014-12-13 13:56

#26: Youliart - За нов морал в политиката 

 ДА ТАКА Е само че Българина има една лошя черта  ,зависта и злобата

   Я НЕСАКАМ ДА СЪМ ДОБРЕ  А САКАМ НА ВУТЕ ДА МУ Е ЗЛЕ

ДЯДО ДИМИТЪР

#433 Re: генерално.

2014-12-13 14:05

#376: K. - генерално. 

  А БЕ Вие от Марс ли падате  я си спомнете за АЛЕКО  какво казва баи ГАНЮ   едните и другите МАСКАРИ  само че изглежда вината си остава наша   СЛЕД КАТО СИ ГИ ИЗБИРАМЕ ТАКИВА

 НО ИМА СИ ЕДНА ПОГОВОРКА ////ПРОСТ НАРОД БЕДНА ДЪРЖАВА///А УМНИТЕ гушат чуждите държави като им отварят тъпите глави със новите технологий


Гост

#434 Re: Неприключенията на Зомбайо

2019-04-25 13:44