За пенсиониране на Божидар Димитров, директор на НИМ
Настояваме Божидар Димитров /роден 1945 г/ да бъде пенсиониран от поста ме директор на НИМ. Този човек
- Обижда научната общност с недоказани твърдения и небивалици
- Обижда националното чувство с търгашеското си отношение към наследството, превръщано в бутафория за пред туристи
- Обижда вярващите християни с езически измишльотини
- Обижда публичния морал с гордостта си от това, че е бил сътрудник на Държавна сигурност, с конюнктурната смяна на политически убеждения, с грубиянското си поведение в медиите.
Съобщение от администратора на този уебсайтЗатворихме тази петиция и премахнахме личната информация на подписалите.Общият регламент за защита на данните (GDPR) на Европейския съюз изисква законна причина за съхраняване на лична информация и информацията да се съхранява възможно най-кратко. 2 529 |
| Влезте, за да управлявате вашата петиция. |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.